Nie uwierzysz, ale podkład ma już 100-letnią historię! Od czego się zaczęło?

przejdź do komentarzy
podkład podkład/iStock.com

Wiedziałaś o tym?

Mogłoby się wydawać, że 100 lat temu świat wyglądał zupełnie inaczej. Cóż, biorąc pod uwagę wszystkie zmienne, to faktycznie, żyjemy dzisiaj inaczej. Jednak niewiele różniły się od nas tamte kobiety - chciały wyglądać atrakcyjnie, szczupło i seksownie. Już wtedy jak jeden mąż używały podkładów!

ZOBACZ TEŻ: CZYM APLIKOWAĆ PODKŁAD? WSZYSTKO ZALEŻY OD RODZAJU CERY

Portal Allure.com zaprezentował swoim czytelnikom kolejny film z serii ”100 lat...". Tym razem pod lupą znalazły się podkłady dla kobiet oraz ich 100-letnia historia.

I tak ze streszczonego materiału dowiadujemy się, że już w 1920 roku kobiety nosiły pierwsze podkłady. Panowała jedna zasada w ich przypadku - jeśli go nie widać, to znaczy, że go nie ma. A wtedy płeć żeńska pragnęła bardzo, by było to widoczne. Głównie było to używanie kremu nawilżającego oraz pudru jedno po drugim.


Potem pojawił się kultowy Pan-Cake od Max Factor i wszystkie kobiety straciły dla niego głowę. Z materiału dowiesz się również, który amerykański polityk nieustannie korzystał z pomocy w postaci podkładu oraz co dzięki temu zyskał.

ZOBACZ TEŻ: Sztuka nakładania podkładu

Wiedziałaś, że podkład ma już prawie 100 lat?
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj