Nie uwierzycie, że na zdjęciu są siostry i... ich MAMA

przejdź do komentarzy
viral viral/Twitter

To zdjęcie podbija Internet!

Internet kocha wszelkiej maści zagadki, iluzje i niespodzianki. Trudno się zatem dziwić popularności niektórych "zjawisk", jak np. manii na niebiesko-czarną (biało-złotą?) sukienkę, która podzieliła Internautów. Virale stały się w ostatnich miesiącach stały się prawdziwym hitem! Teraz Sieć w błyskawicznym tempie podbija nowa fotka...

Mowa o zdjęciu, które pojawiło się pod koniec stycznia na Twitterze Kaylan Mahomes z Indianapolis. 16-latka podzieliła się ze swoimi obserwatorami fotką, na której pozuje razem z siostrą-bliźniaczką i swoją mamą.

ZOBACZ TEŻ: Modelka pozuje z synkiem, z zespółem Downa, i robi furorę

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie jeden szczegół, przez który post został udostępniony już niemal 28 tysięcy razy! O co chodzi? Wystarczy jedno spojrzenie na zdjęcie, by zorientować się, że nie jesteście w stanie z całą pewnością stwierdzić, kto jest mamą, a kto córką... Gdyby nie podpis, sugerujący odpowiedź, byłoby to niemożliwe.

Nic dziwnego, że 35-letnia mama 16-latek szybko stała się gwiazda telewizji śniadaniowych, gdzie zdradziła swój sekrety urody. Tak, tak... Oczywiście chodzi o picie dużej ilości wody i unikanie stresu.


Zatem... Poznacie, kto jest kim?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!