Nie uwierzycie, co dostaniecie gratis, gdy kupicie torebkę od Hermes! (FOTO)

przejdź do komentarzy
hermes hermes/Instagram (www.instagram.com/celiajaunat)

Ciekawostkę zdradziła Celia Januat!

Luksus uzależnia, najlepszym tego przykładem są gwiazdy i celebrytki. Mamy wrażenie, że z torebkami Hermes jest tak samo, jak z tatuażami - na jednej nigdy się nie kończy. Właścicielkami ogromnych kolekcji horrendalnie drogich torebek są nie tylko siostry Kardashian, ale również nieco narzeczona Grzegorza Krychowiaka, Celia Januat.

ZOBACZ: OPADNĄ WAM SZCZĘKI, KIEDY ZOBACZYCIE KOLEKCJĘ HERMES U KYLIE JENNER

Ile torebek ma Celia? Chyba nawet nie chcemy liczyć. Przeglądając jej instagramowy profil można zauważyć, że w jej kolekcji dominują dwie marki - Chanel i wspomniany wyżej Hermes. Wczoraj modelka zaprezentowała swój najnowszy zakup - torebkę z czerwonej lakierowanej skóry krokodyla. Pokazała również, co dostała razem z modnym dodatkiem.

Chyba nie spodziewałyśmy się tego, że do ekskluzywnej torebki dodane będą... słodycze! Celia wrzuciła zdjęcie uroczych lizaków w kształcie końskiej głowy (marka zaczynała od produkcji akcesoriów do hodowli koni, do dzisiaj jest silnie związana z jeździectwem). Trzeba przyznać, że nawet one wyglądają bardzo ekskluzywnie i drogo.

ZOBACZ TEŻ: 10 TOREBEK, KTÓRE ZMIENIŁY MODĘ

Spodziewałyście się takiego prezentu?
Nie uwierzycie, co dostaniecie w gratisie, gdy kupicie torebkę od Hermes! (FOTO)

Nie uwierzycie, co dostaniecie w gratisie, gdy kupicie torebkę od Hermes! (FOTO)🍊🍊🍊 #details #ootd #orange #collierdechien

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)About yesterday look in #Monaco 💙☀️ #sunnyday #picoftheday #ootd #birkinbleuelectrique

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)Last night in Sevilla💃🏻 #night #sevilla

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!