Nie uwierzycie! Cardi B zafarbowała włosy pod kolor swojego Lamborghini!

przejdź do komentarzy
cardi b cardi b/© Instagram, Forum, Backgrid

Pasuje?

Gwiazdy farbują włosy z różnych powodów. Niektóre chcą zwrócić na siebie uwagę, inne przekazać ważną wiadomość fanom. Inspiracje fryzjerskie czerpią z różnych źródeł. Jednym z najdziwniejszych, o których słyszałyśmy, jest farbowanie włosów pod kolor samochodu. Na taką metamorfozę zdecydowała się właśnie Cardi B.

Każdego dnia zmianę przechodzi wiele znanych fryzur. Dzięki uprzejmości fryzjerki Cardi B mogliśmy obserwować kulisy metamorfozy piosenkarki. Niebieskie włosy zadebiutowały bowiem w mediach społecznościowych. I choć sama celebrytka nie potwierdziła, skąd czerpała inspirację, anonimowi informatorzy potwierdzają tę plotkę.

ZOBACZ TEŻ: MILA KUNIS PRZESZŁA METAMORFOZĘ, KTÓRA NIE PODOBA SIĘ INTERNAUTOM! BYŁO WARTO?

Niebieski kolor włosów powstał, ponieważ Cardi jest szalona i odważna. Nigdy nie wiadomo, czego można się po niej spodziewać. - tłumaczy stylistka Vmir. Kiedy piosenkarka dostała niebieskie Lamborghini miała powiedzieć, że marzy o takim kolorze włosów. Stylistka spełniła jej marzenie, mieszając cztery różne farby.

Na początku fani Cardi byli przekonani, że jej nowa fryzura to tylko peruka. Dzięki kolejnym zdjęciom publikowanym w mediach społecznosciowych, wiedzą, jak bardzo się mylili. Wygląda na to, że ekstrawagancki kolor pozostanie na głowie piosenkarki jeszcze jakiś czas.


ZOBACZ TEŻ: EMMA ROBERTS PRZESZŁA DRASTYCZNĄ METAMORFOZĘ! TEN KOLOR WCIĄŻ JEST TRENDY!

Podoba się Wam?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (5): sortuj
 • gość 10-08-18, 19:58 cytuj
  Chcialabym zeby te instagramowe ameby wyginely.
 • gość 09-08-18, 23:48 cytuj
  Przecież ona non stop chodzi w perukach ....
 • gość 09-08-18, 19:02 cytuj
  "oficjalnie jestem członkiem klubu bogatych, nigdy więcej biedy!" Wystarczy jej posłuchać, by wiedzieć, że jak była umysłowa wieśniarą, tak jest nadal...
 • gość 09-08-18, 12:59 cytuj
  Kocham cardi
 • gość 09-08-18, 11:19 cytuj
  Czy redakcyja jest świadoma faktu, że istnieją peruki, które raz założone, można nosić przez jakiś czas bez ściagania?