Nie taka ładna Ania Przybylska

przejdź do komentarzy
anna przybylska anna przybylska/ © Kapif

Na kanapie u Wojewódzkiego i Figurskiego.

W miniony wtorek wyemitowano nowy odcinek programu Kuba Wojewódzki, gdzie gośćmi byli Michał Piróg i Ania Przybylska.

Aktorka znana ze swojej ponadprzeciętnej urody sprawiła, że nie tylko prowadzący, ale nawet i Michał Piróg oblał się potem. Ania ma jednak dystans do swojego wyglądu i nie boi pokazać się z mniej atrakcyjnej strony, na dowód czego przekazała na aukcję charytatywną zdjęcie, na którym, mówiąc delikatnie, nie wyszła najkorzystniej.

Gruba warstwa kremu z filtrem, głupia mina, niedbała fryzura i ciemne okulary – fotografia przedstawiająca Przybylską w takiej pozie osiągnęła już wysoką cenę w Internecie. Aukcja kończy się za pięć dni, zainteresowani znajdą ją tutaj.

Oczywiście rzadko kiedy można zobaczyć aktorkę w tak kiepskiej formie – zazwyczaj prezentuje się bardzo dobrze – tak jak na nagraniu programu Jazda Figurowa. Ania była gościem Michała Figurskiego, do którego przybyła ubrana w czarną minisukienkę z luźnym golfem i lakierowane pantofle na wysokich obcasach.


Piękna, kobieca, wesoła i z dystansem do siebie – trudno coś zarzucić Ani Przybylskiej, pozostaje nam tylko dołączyć do fanów jej urody. Nie taka ładna Ania Przybylska

 Nie taka ładna Ania Przybylska

 Nie taka ładna Ania Przybylska

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!