Nie, nigdy nie uwierzycie, ile lat ma ta modelka (FOTO)

przejdź do komentarzy
risa hirako risa hirako/Instagram

Nie macie szans!

Oto kolejny dowód na to, jak niezwykła umiejętnością maskowania wieku obdarzone są Azjatki. W sieci nie brak robiących furorę zdjęć kobiet, o których można powiedzieć naprawdę wiele, ale nie to, że wyglądają na swój wiek. To grona najpopularniejszych z nich dołączyła właśnie Risa Hirako.

ZOBACZ TEŻ: WOW! Wyrzuciła z diety jeden element i schudła 50 kilogramów

Patrząc na jej zdjęcia na Instagramie, widzimy młodą - na oko 20-letnią - radosną dziewczynę, która spełnia się w zawodzie modelki. Jej konto cieszy się sporym zainteresowaniem fanów. Wszystko by się tu zgadzało, gdyby nie jeden szczegół - wiek bohaterki tego newsa...

O ile rozglądając się na ulicy w Polsce można odnieść wrażenie, że części młodych dziewczyn zależy na postarzeniu się, o tyle w krajach azjatyckich, w miastach wrażenie byłoby zupełnie przeciwne. Tak też jest w przypadku Risy. Ta japońska modelka wyglądająca na 20 lat, ma ich w rzeczywistości dwa razy więcej!

Nic dziwnego, że instagramowy profil tej 45-latki zdobył taką popularność. Jej wygląd po prostu fascynuje, a rzesze jej fanów chęcią poznałyby sekret jej urody.

ZOBACZ TEŻ: Przy 50. parze sztucznych rzęs z trudem mrugała

Nie ukrywamy - też jesteśmy ciekawe jej sposobu na taki wygląd!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!