Nie mogłaś znaleźć Gimmie Brow? Produkt powraca do sprzedaży! (FOTO)

przejdź do komentarzy
brwi brwi/materiały prasowe / Instagram

Bardzo się cieszymy!

Benefit Cosmetics to marka, która specjalizuje się w stylizacji brwi. Oprócz świetnych kosmetyków mają również specjalne brow bary w największych perfumeriach Sephora. Wśród kosmetyków jednym z naszych największych ulubieńców jest żel Gimmie Brow. A właśnie - Wy również zauważyłyście, że w ostatnich miesiącach był niedostępny w sprzedaży?

ZOBACZ: JOANNA HORODYŃSKA: CHCE, ŻEBY BRWI BYŁY MOIM ZNAKIEM ROZPOZNAWCZYM

Jeżeli obawiałyście się, że Wasz ulubiony produkt całkowicie zniknie z sprzedaży - mamy dla Was dobrą wiadomość. Gimmie Brow powraca w nowej wersji i od dzisiaj to Gimmie Brow +.

- Tadam! Choć część z Was się domyślała, spieszymy z potwierdzeniem dobrych wiadomości 😊 Do rodziny Benefit powraca z wagarów Gimme Brow+ ! Prosimy o komentarze, kto cieszy się najbardziej na jego powrót? 😍 P.S. Polecamy się pospieszyć! - Czytamy na Instagramie @benefitpoland.

Zainteresowanie produktem jest ogromne, najjaśniejszy odcień został wyprzedany momentalnie. Jeżeli potrzebujecie właśnie tego koloru to nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na kolejną dostawę. Cena? 125 złotych.

ZOBACZ: TAK WYGLĄDAJĄ BRWI, KTÓRE NIGDY NIE BYŁY REGULOWANE!


Tęskniłyście?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj