Nie masz sporej przerwy między udami? Nie założysz biżuterii TGap

przejdź do komentarzy
viral viral/tgap

Skusicie się?

Internet nie zasypia. Kolejne viralowe treści gonią wcześniejsze trendy. Część z Was ma szansę pamiętać zeszłoroczny instagramowy szał na #‎thighgap, czyli przerwę między szczupłymi udami. Temperaturę wokół tej mody podniosła właśnie biżuteria skonstruowana w taki sposób, by można było nosić ją... między nogami!

ZOBACZ TEŻ: Zawsze była chudą biegaczką, po ciąży zostało jej TO

Już nie długo rzesze fanek budowy ciała z tak pożądaną od pewnego czasu #‎thighgap będą mogły poszukać idealnego modelu biżuterii dla siebie. Marka TGap postarała się o to, by jej potencjalne klientki miały w czym wybierać. Na jej stronie znajdziecie aż 6 łańcuszków z kilkoma typami przywieszek. Zarówno posiadaczki ledwo widocznej przerwy, jak i dziewczyny mogące pochwalić się jej sporą wielkością powinny być usatysfakcjonowane...

Powinny, jednak na szczęście nie będą. Biżuterii nie da się bowiem nabyć. Zarówno pomysł jej stworzenia, jak i idąca za nim strona są częścią prowokacji przygotowanej przez Soo Kyung Bae.

ZOBACZ TEŻ: Policja przez trzy godziny goniła... jednorożca

Pochodząca z Singapuru projektantka postanowiła zwrócić akcją uwagę na nierealne i często absurdalne wymagania stawiane przed kobiecym ciałem. Jego "ideał" często nie ma wiele wspólnego z prawdziwym pięknem.

Jak oceniacie ten pomysł?


Nie masz sporej przerwy między udami? Nie założysz biżuterii TGap

Nie masz sporej przerwy między udami? Nie założysz biżuterii TGap

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!