Naturalność z Restylane!

przejdź do komentarzy
restylane restylane/mat. prasowe

Przeczytajcie o niezwykłym eksperymencie!

W dzisiejszych czasach zabiegi z zakresu medycyny estetycznej kojarzą się z jednej strony z pięknymi efektami, a z drugiej z tandetą i kiczem. W związku z tym aktorka Sharon Stone stanęła na czele światowej kampanii „Rzeczywiste Rezultaty”, która ma na celu obalić błędne przekonania o niekorzystnych rezultatach zabiegów estetycznych, kreowanych przez media. Dlatego też, stojąca za kampanią firma Galderma wybrała 10 par jednojajowych bliźniąt i tym samym na autentycznych przykładach udowodniła, że z Restylane naturalne i subtelne rezultaty są możliwe do osiągnięcia. Aby to zaprezentować, jedną osobę z każdego rodzeństwa poddano zabiegom Restylane, Restylane Skinboosters lub kombinacji tych procedur. Efekty? Widoczne gołym okiem.

Naturalność z Restylane!


Zastanawiacie się pewnie jednak, jak w dzisiejszych czasach, przy mnogości różnych gabinetów na rynku, wybrać ten, który zapewni odpowiednią jakość usługi? Jak uniknąć przerysowanych efektów, tak często pokazywanych w mediach? Na co zwrócić uwagę i czemu się przyglądać? Podpowiedzi udziela dr Maciej Charaziński z UNI KLINIK - Klinika Chirurgii Plastycznej.

Naturalność z Restylane!

Dr Maciej Charaziński


Niewątpliwie, w dobie kiedy medycyna estetyczna w Polsce przeżywa prawdziwy rozkwit, pacjent ma dużą trudność w wyborze właściwego miejsca i lekarza. Myślę, że krokiem milowym do dokonania odpowiedniej decyzji będzie wizyta konsultacyjna w gabinecie i rozmowa z lekarzem. Pacjent ma okazję zobaczyć miejsce, gdzie wykonywany jest zabieg, zadać lekarzowi nurtujące go pytania: o proponowane leczenie, rodzaj zabiegów, preparaty do niego wykorzystane lub co zdarza się coraz częściej, kompetencje. Nie bójmy się zapytać lekarza jakie ma doświadczenie, ile zabiegów tego typu wykonał i czy zdarzały się jakieś powikłania – jeżeli trafimy na profesjonalistę, usłyszymy rzetelne odpowiedzi. W końcu twarz to nasza wizytówka i warto ją powierzyć w odpowiednie ręce” – podpowiada dr Maciej Charaziński.

Kampania „Rzeczywiste Rezultaty” naocznie pokazuje, że zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego podkreślają naturalne piękno, przywracają utraconą objętość i rewitalizują skórę. Właściwie oglądając zdjęcia, przeciętnym odbiorcom trudno wskazać, gdzie konkretnie podano Restylane czy Restylane Skinboosters. A widoczna jest zmiana. Jaka? Twarz wygląda na wypoczętą, odświeżoną i zdecydowanie młodszą. Wszystko oczywiście z zachowaniem naturalnych rysów.”- tłumaczy dr Maciej Charaziński.

Bliźniaki, które poddały się zabiegom, mimo wcześniejszych obaw o przerysowane efekty terapii, dziś podkreślają ich naturalne rezultaty. 33 letnia Amie, na co dzień nauczycielka tańca, tak podsumowała zabiegi:

Najbardziej zaskoczyło mnie to, jak bardzo naturalne okazały się efekty estetyczne całej kuracji. Subtelność zmian w wyglądzie mojej twarzy była dla mnie przyjemną niespodzianką.

Z takimi opiniami na co dzień spotyka się dr Krzysztof Ziemlewski z Klinik Ziemlewski.

Naturalność z Restylane!

Dr Krzysztof Ziemlewski


Rezultaty zabiegów estetycznych, które widzimy w mediach, całkowicie odbiegają od efektów uzyskiwanych w profesjonalnych gabinetach. Należy mieć świadomość, że nadmuchane policzki czy monstrualnie powiększone usta wymagają bardzo dużej ilości preparatów, czasem kilkunastu mililitrów. Po prostu mało kogo byłoby stać na taki zabieg. W zdecydowanej większości w moim gabinecie pacjentom podaję 1-2 ampułki kwasu hialuronowego. I taka ilość z pewnością gwarantuje naturalny i zdrowy wygląd.” – tłumaczy dr Krzysztof Ziemlewski.

Zauważam też coraz więcej pacjentek świadomych, że wypełnienie kilku zmarszczek nie odświeży twarzy – że warto postawić na odpowiednią jakość i kondycję skóry. Bo to głównie od niej zależy młody wygląd. W tym zadaniu idealnie się sprawdza stosowany również w kampanii, bezpieczny i przebadany, Restylane Skinboosters. To stabilizowany kwas hialuronowy, który podany głęboko w skórę zapewni jej gładkość, jędrność i przede wszystkim super nawilżenie. Ten zabieg rekomenduję również pacjentom, którzy przychodzą po raz pierwszy do gabinetu i obawiają się znacznej objętości.” – dodaje dr Krzysztof Ziemlewski.

Efekty zaprezentowane w kampanii pokazują, że odpowiednio wykonany zabieg, z zastosowaniem wypełniaczy Restylane pozwala uzyskać naturalne rezultaty. Należy tylko wybrać właściwe miejsce, doświadczonego lekarza, a poprawi nam się nie tylko nasz wygląd, ale również samopoczucie!

Nas to zdecydowanie przekonuje!

Naturalność z Restylane!

Naturalność z Restylane!

Naturalność z Restylane!

Naturalność z Restylane!

Naturalność z Restylane!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!