Naturalna bogini, czy sztuczna lalka? 20 modelek Victoria'S Secret bez makijażu!

przejdź do komentarzy
victorias secret victorias secret/© Instagram

To one?!

Od wielkiego show Victoria's Secret w Sznghaju minęły już ponad dwa tygodnie. Emocje wciąż nie opadły, a słynne aniołki dostają propozycje coraz większych kontraktów. Nic dziwnego, kobiety, które tego dnia grasowały na wybiegu Victoria's Secret Fashion Show to najseksowniejsze dziewczyny na świecie.

Poza ich wyrzeźbionymi, opalonymi ciałami i niesamowitymi kobiecymi kształtami, mogą pochwalić się wyjątkową i nieskazitelną skórą. Choć mało kto uważa je za naturalne piękności, nawet kiedy zmywają makijaż, pozbywają się seksownych smoky eye i czerwonych ust wciąż są boginiami seksu.

ZOBACZ TEŻ: OMG! JAK VICTORIA'S SECRET MOGŁO POZWOLIĆ, BY NAGRANIU SHOW ZNALAZŁ O SIĘ TO?!

Potrzebujesz dowodu? Niektóre z naszych ulubionych modelek (również z lat ubiegłych) uwielbiają zmywać makijaż i pokazywać w mediach społecznościowych swoje naturalne oblicze. Rozpromieniona i pozbawiona niedoskonałości skóra to ich wizytówka.

Zdjęcia aniołków, którymi dzielą się w sieci, są prawdziwą inspiracją. Dla kobiet, które mają obsesję na punkcie makijażu oraz dla tych, które chcą ulepszyć swoją codzienną pielęgnację skóry. Zobaczcie, jak prezentują się bez anielskich skrzydeł i ton makijażu!

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE, ALE VICTORIA'S SECRET NIE ZAMASKOWAŁO TEGO NA PUPIE LAIS RIBEIRO

Myślicie, że bez makijażu wyglądają lepiej?


💡

Post udostępniony przez GEORGIA FOWLER (@georgiafowler)



☀️

Post udostępniony przez Jū, Xiǎowén 雎晓雯 (@jujujuxiaowen)







Fight night

Post udostępniony przez 🦋 (@bellahadid)



Petit déj. Bonjour, Paris. ✨☕️🇫🇷

Post udostępniony przez MARIA BORGES (@iammariaborges)



kissed by the sun ☀️

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver)



Happy Friday 😜

Post udostępniony przez Stella! (@stellamaxwell)



we were stayin in Paris

Post udostępniony przez Martha Hunt (@marthahunt)



☁️☁️☁️

Post udostępniony przez Taylor Hill (@taylor_hill)



Morning walk in New York 💕

Post udostępniony przez Romee Strijd (@romeestrijd)



Finished a great workout in LA ☺️ @victoriassecretsport #vsx @thelionsny #keepmoving

Post udostępniony przez Sara Sampaio (@sarasampaio)



Thats a wrap #mfw 💕💝🚀

Post udostępniony przez elsa hosk (@hoskelsa)



So far so good 👍🏽. Watch my full journey in the link in my bio @skii #OneBottleAwayFrom #inpartnershipwithskii

Post udostępniony przez Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)



⛵️

Post udostępniony przez Lily Aldridge (@lilyaldridge)



Good morning Sunshine ☀️☀️☀️

Post udostępniony przez Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)



See you soon Shanghai! ✌🏽✈️

Post udostępniony przez Lais Ribeiro (@laisribeiro)



Chasing waterfalls 🌎 #naturalmystic

Post udostępniony przez Candice Swanepoel (@angelcandices)



Bonne nuit. Fun day ahead tomorrow;)

Post udostępniony przez Jasmine Tookes (@jastookes)



😩Tired😩

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima)



Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!