Natalia Vodianova - historia Kopciuszka

przejdź do komentarzy
natalia vodianova natalia vodianova/Harper's Bazaar Russia

Modelka, której życiorys nas poruszył.

Natalia Vodianova urodziła się w miejscowości Niżny Nowogród. Żyła w bardzo złych warunkach wraz z mamą i siostrą.

Konkubent matki Natalii krzywdził dziewczynki, co odbiło sie niekorzystnie na psychice małej modelki.W wieku 11 lat Vodianova zaczęła pracować na targu pomagając mamie w sprzedaży owoców i warzyw. Pracując często opuszczała zajęcia w szkole.

W domu mała Natalia opiekowała się swoją młodszą siostrą chorą na porażenie mózgowe.

Mając 16 lat młoda Rosjanka zapisała się do nowo powstałej szkoły modelek, gdzie uczyła się etykiety. Kiedy w końcu udała się na casting, bardzo spodobała się agentowi z Paryża.

Ten postawił jej jeden warunek: Zrobię z Ciebie wielką modelkę, jeśli nauczysz się angielskiego w 3 miesiące - powiedział.

Natalia posłuchała jego rady i niedługo potem, jako 17-latka, wyjechała do Paryża. Zainteresowała się nią agencja Viva, której kierownictwo było zachwycone prześliczną Rosjanką.

22 grudnia 2001 roku Vodianova urodziła syna, któremu nadała imiona Lucas Alexander.

1 września 2002 roku wyszła za mąż za ojca swojego synka, angielskiego magnata nieruchomości Justina Portmana. Ich bajkowy ślub odbył się w Sankt Petersburgu.

Od tamtej pory modelka urodziła jeszcze dwoje dzieci: córeczkę Nevę i synka Viktora. Wkrótce później została twarzą kampanii marek Gucci, Calvin Klein oraz L'oreal.

Obecnie jest jedną z najbardziej znanych supermodelek, na której śliczną buzię uwielbia patrzeć cały świat, a media kochają ją za skromność i niezwykłą, poruszającą historię.

Dziś modelka pojawiła się na kwietniowej okładce magazynu Harper's Bazaar Russia. Jak widać, piękna Vodianova wygląda młodo i świeżo, a jej uroda wciąż zachwyca.

Powiedzielibyście, że Natalia ma prawie 30 lat?Inne okładki pięknej Rosjanki:Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!