Natalia Siwiec: Wybrałam suknię ślubną, ale założyłabym dwie

przejdź do komentarzy
natalia siwiec natalia siwiec/KAPiF/Newseria

Czyżby modelka szykowała się do swojego wielkiego dnia?

Śluby gwiazd to temat, który zawsze jest na czasie. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są małżeństwem, jednak nie mieli ślubu z prawdziwego zdarzenia. A bynajmniej nie takiego, o którym marzy każda kobieta. Kilka lat temu stanęli na ślubnym kobiercu w kaplicy w Las Vegas. Czyżby teraz szykowali się do tradycyjnego ślubu? Natalia zdradziła szczegóły w rozmowie z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

ZOBACZ TEŻ: JESTEŚCIE CIEKAWE, JAK WYGLĄDAŁA 13-LETNIA NATALIA SIWIEC?

Okazuje się, że Natalia to jedna z trzech gwiazd, które zdecydowały się wziąć udział w drugim sezonie programu emitowanego na TLC - Salon sukien ślubnych. Wybór wymarzonej kreacji nie był dla modelki prosty.

– W końcu postawiłam na jedną. Nie jestem przekonana, czy na pewno to był dobry wybór, najchętniej poszłabym w dwóch, które najbardziej mi się podobały – mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Natalia zabrała ze sobą do salonu grupę doradców - mamę, siostrę Malwinę oraz przyjaciółkę. Nie pozwoliła, aby jej mąż zobaczył ją w sukience. Czyżby podeszła do tematu na poważnie?

– Chyba to pokazało, że jesteśmy po prostu jak dwie połówki jabłuszka, że jak nie ma całego jabłuszka, to jest mi jednak gorzej i trudniej mi coś wybrać – mówi Natalia Siwiec.

Pozostaje nam tylko czekać aż zobaczymy jej suknię. Czekamy również na zdjęcia ze ślubu!Natalia Siwiec: Wybrałam suknię ślubną, ale założyłabym dwie

Natalia Siwiec: Wybrałam suknię ślubną, ale założyłabym dwie

Natalia Siwiec: Wybrałam suknię ślubną, ale założyłabym dwie

Natalia Siwiec: Wybrałam suknię ślubną, ale założyłabym dwie

#NataliaSiwiec pochwaliła się, że ma już suknię ślubną. Czyżby szykowała się do swojego wielkiego dnia? #ślub

Posted by Zeberka.pl on 12 stycznia 2016

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!