Natalia Siwiec postanowiła poprawić coś w okolicy twarzy

przejdź do komentarzy
natalia siwiec natalia siwiec/Instagram/KAPiF

Co takiego tym razem?

O Natalii Siwiec ciężko jest powiedzieć, że jest bardzo naturalna. Ostatnio pokazywałyśmy Wam zdjęcia, na których widać było, że gwiazdka przesadziła z samoopalaczem lub opalaniem, a wcześniej przyznała się operacji plastycznej, która było powiększenie biustu. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, na którym pochwaliła się kolejną urodową poprawką. Na co zdecydowała się tym razem?

ZOBACZ TEŻ: UPS! NATALIA SIWIEC PRZESADZIŁA Z SAMOOPALACZEM

Korekta ma miejsce w okolicach twarzy i nie, wcale nie jest to lifting. Natalia zdecydowała się... założyć na zęby aparat ortodontyczny! Czyżby miała kompleksy spowodowane swoim uzębieniem?

Modelka zdecydowała się na praktycznie niewidoczny model, który ciężko jest dojrzeć gołym okiem. Przyznała również, że już nie mogła się doczekać swojego nowego "gadżetu".

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na efekty!Gotowa do startu ! 😁😁😁 @unidentunion #najlepsi #nowe #zęby #nowe #życie #wrocław #wroclove koszula @atelier_mokotowska_63 @fraternity_royalcollection

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official)
Najlepsza ortodontka ever💕! @unidentunion 😁😝 #w #koncu #mam #aparat #wroclove #wrocław

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika NATALIA SIWIEC Official❎ (@nataliasiwiec.official)Natalia Siwiec postanowiła poprawić coś w okolicy twarzy

Natalia Siwiec postanowiła poprawić coś w okolicy twarzy

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!