Nastolatka zlinczowana przez nauczycielkę, bo... [VIRAL]

przejdź do komentarzy
viral viral/Instagram

... miała zbyt krótką spódnicę...

Carey Burgess to siedemnastoletnia uczennica z Beaufort (Stany Zjednoczone). Tej bardzo ładnej dziewczynie ostatnio nieźle "oberwało" się w szkole. Nauczycielka zlinczowała ją przy całej klasie, bo w jej przekonaniu... miała zbyt krótką spódnicę...

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE, JAKI WZÓR MA TA SUKIENKA...

Uczennica ośmieszona przez nauczycielkę


Dziewczyna pojawiła się w szkole w beżowej spódniczce, którą możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Czy jest zbyt krótka? Nie powiedziałybyśmy... Nauczycielka uznała jednak, że jest inaczej. Carey dowiedziała się, że albo pójdzie się przebrać, albo zostanie zawieszona w prawach ucznia.

Nastolatka opisała swoją przygodę na instagramowym profilu.

Dowiedziałam się czegoś bardzo ważnego o samej sobie: jestem dz**ką - napisała dziewczyna.

Dziewczyna nie kryje swojego oburzenia.

Dziękuję za nauczenie mnie, że dobry wygląd w szkole NIE JEST stosowny. (...) Dziękuje za doprowadzenie mnie do łez w obecności moich przyjaciół, ponieważ nie miała Pani tyle przyzwoitości, aby poprosić mnie na bok i wytłumaczyć problem - czytamy w dalszej części.

Nastolatka naprawdę bardzo się zdenerwowała.


To jest patriarchalne społeczeństwo, a ja jestem kobietą. (...) Tak, jestem kobietą z udami, tyłkiem i mózgiem. Jestem lepsza niż liceum Beaufort. Wszyscy jesteśmy. Może zamiast zajmować się moją spódnicą liceum Beaufort powinno zająć się niekompetencją swoich pracowników i seksizmem - dodała.

Druga strona medalu


Liceum w Beaufort ma jasno sprecyzowane zasady w kwestii ubierania się uczniów. Najkrótsza dopuszczalna spódnica może sięgać ok. 7,5 cm nad kolano. Nastolatka twierdzi, że miała na sobie tę spódnicę wielokrotnie i nigdy wcześniej nie zwrócono jej uwagi.

O zabranie głosu w tej sprawie został poproszony dyrektor szkoły. Stwierdził, że nauczycielka zachowałaby się tak samo w stosunku do każdego innego ucznia. Z drugiej strony przyznał, że w jego ocenie strój uczennicy nie budzi zastrzeżeń.

Uważacie, że nauczycielka przesadziła?Today, I wore this outfit to Beaufort High School. About 20 minutes into the day, my friend and I were excused from class to venture to the vending machine because our teacher was planning to do nothing all class period, as usual. On our way back, I learned something very important about myself: I am a whore. As I was walking down the hallway, I heard a voice behind me. "Your skirt is too short. You need to go to in-school suspension and then go home." Thank you, Mrs. Woods. Thank you for teaching me that looking good for school is NOT appropriate. Thank you for letting me know that while I may think that I am dressing up for my Teacher Cadet lesson, I am in fact dressing to go to a night club or the whore house. Thank you for bringing me to tears in front of my friends and classmates because you do not have the decency to pull me aside and explain the problem. Then again, I did not have the decency to put on real clothes today. So maybe I am in the wrong. Maybe our society isn't yet advanced enough to handle 3 inches of my thigh. This is a patriarchal society and I am a woman. I have to be kept in my place, or I may do something that is so rarely seen in Beaufort High School- learn. You saved me, Beaufort High. As Student Body President, junior marshal, and a recipient of the Palmetto Fellows, I was heading down the path of hard drugs (good thing you're testing next year!), strip clubs, and sugar daddies. I don't know where I would be without your misogynistic views. How could I go on without a certain teacher making sexist jokes all class? How could I survive without my science professor letting me know I am an inferior woman? Yes, I am a woman. I am woman with thighs, a butt, and a brain. I am bigger than Beaufort High School. All of us are. Maybe instead of worrying about my skirt, Beaufort High should take notice of its incompetent employees, and sexist leaders.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Carey Burgess (@mynameiscarey)
be the source of your own happiness

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Carey Burgess (@mynameiscarey)
Wedding. 💏

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Carey Burgess (@mynameiscarey)Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!