Dr Irena Eris partnerem najważniejszego święta polskiego kina! Już za kilka dni!

przejdź do komentarzy
festiwal filmowy w gdyni festiwal filmowy w gdyni/mat.pras

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 17-22 września

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to oczywiście najnowsze polskie filmy i dyskusje o tym, co dziś najważniejsze w naszym kinie, ale również wielki świat, gwiazdy ekranu, wspaniałe kreacje, magiczny nastrój Festiwalu i jego kulis.

Gala Finałowa, która jest kulminacją całego tygodnia festiwalowego, rozpoczyna się tradycyjnie od Czerwonego Dywanu. W szpalerze fanów i fotoreporterów, w blasku fleszy, twórcy wszystkich konkursowych filmów zmierzają do Teatru Muzycznego, gdzie mają usłyszeć werdykt jurorów. Podobnie jak na gali oscarowej najważniejsze nagrody wręczane są przez starannie wybranych twórców polskiego kina i ważne postaci. Moment przed ogłoszeniem laureata najważniejszej nagrody, Złotych Lwów dla najlepszego filmu, zawsze jest niesamowicie ekscytujący.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Co roku widzowie FPFF mają okazję zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami. O statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów, a także szereg nagród indywidualnych rywalizują najciekawsze filmy, premiery i debiuty. Do Konkursu Głównego 43. FPFF zakwalifikowało się 16 filmów; w tym m.in. „Zimna Wojna” Pawła Pawlikowskiego czy „Twarz” w Małgorzaty Szumowskiej. Osiem filmów z Konkursu Głównego będzie miało polską premierę. Do Konkursu Filmów Krótkometrażowych zakwalifikowało się 26 filmów.

Najważniejsze święto polskiego kina już za kilka dni!


Przed rokiem w Gdyni triumfował debiutant, Piotr Domalewski, który ujął jurorów i publiczność filmem „Cicha noc”. W tym roku w Konkursie Głównym zmierzą się doświadczeni reżyserzy. Swoje nowe filmy, oprócz Małgorzaty Szumowskiej i Pawła Pawlikowskiego pokażą między innymi również: Krzysztof Zanussi, Filip Bajon, Janusz Kondratiuk, Marek Koterski, Jan Jakub Kolski, Wojciech Smarzowski. Wiele z nich ma swoją premierę właśnie w Gdyni. Zapowiada się bardzo ciekawa polska jesień w kinach!


Już po raz drugi partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jest marka Dr Irena Eris


„Tak jak Festiwal, marka Dr Irena Eris to tradycja, kunszt i niepowtarzalność. Dr Irena Eris ceni oryginalność, wspiera kobiety w realizacji ich życiowych pasji i celów. Buduje holistyczny świat, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dopieści zmysły, zatroszczy się o ciało. Odrobinę tego świata zaprezentujemy podczas festiwalowych dni. Przez cały czas Festiwalu do dyspozycji gości będzie wyjątkowa Strefa Piękna marki Dr Irena Eris, w której nasze wizażystki pomogą w przygotowaniu „hollywoodzkiego” looku”. Jest nam bardzo miło, że możemy towarzyszyć gwiazdom w tym wyjątkowym święcie polskiego kina” – mówi Joanna Łodygowska, szef działu komunikacji marki.

Najważniejsze święto polskiego kina już za kilka dni!

W chwilach pomiędzy projekcjami, konsultantki marki zabiorą festiwalowych gości w luksusową podróż po świecie Dr Irena Eris. Dodatkowo marka przyzna własne wyróżnienie jednemu reżyserowi lub reżyserce filmów krótkometrażowych za „Najodważniejsze Spojrzenie”. W dzień wielkiej finałowej gali, wizażystki zatroszczą się o gwiazdorski look gości, gdyż właśnie za piękno na czerwonym dywanie podczas 43. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni odpowiada Dr Irena Eris. Relacja z festiwalowego backstage’u przez cały tydzień będzie pojawiała się na profilu magazynu marki Dr Irena Eris – Sense of Beauty na Facebooku.

Najważniejsze święto polskiego kina już za kilka dni!

Więcej informacji o Festiwalu znajdziecie na: www.festiwalgdynia.pl

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!