Najpiękniejsze świąteczne witryny sklepowe - Harrods (FOTO)

przejdź do komentarzy
harrods harrods/Facebook

Jak prezentuje się ekskluzywny londyński dom handlowy?

Dom handlowy Harrods to zdecydowanie jedeo z najbardziej ekskluzywnych angielskich (no i oczywiście europejskich) miejsc. W tym centrum handlowym swoje butiki mają czołowi projektanci mody. Chcecie zrobić zakupy w butikach Balmain, Saint Laurent a może u Zuhaira Murada? Harrods spełni Wasze najśmielsze oczekiwania.

ZOBACZ TEŻ: PIĘKNE, PROSTE I EFEKTOWNE DEKORACJE DIY NA ŚWIĘTA

Dom handlowy słynie nie tylko z ekskluzywnych butików, ale również z przepięknych, świątecznych dekoracji w witrynach sklepowych. Co roku gromadzą się przed nimi tłumy (w tym również turystów) i podziwiają te cudowne kompozycje.

Jak wyglądają w tym roku? Zobaczycie to na poniższych zdjęciach. Jeżeli tylko będziecie w Londynie - koniecznie wybierzcie się na Brompton Road!

My jesteśmy zachwycone, a Wy?
Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.Post użytkownika Harrods.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!