Najlepsze stroje kąpielowe...

przejdź do komentarzy
bikini bikini/Victoria's Secret

... zdaniem panów.

Czy gusta kobiet i mężczyzn w kwestii damskiego stroju bardzo się różnią? Magazyn Marie Claire postanowił to sprawdzić i przeprowadził ankietę dotyczącą kostiumów kąpielowych. 100 losowo wybranych panów zapytano o to, jaki krój podoba im się najbardziej. Przedstawiono różne modele strojów i poproszono o odpowiedź, czy uważają go za atrakcyjny, czy też nie.

Oto wyniki – ciekawe, czy zgadzają się z upodobaniami kobiet?

Pierwsze miejsce zajęło standardowe bikini, czyli raczej stabilne, bardziej zabudowane i nie odkrywające maksymalnie ciała. Aż 91 % ankietowanych odpowiedziało, że lubi ten krój.
 

Drugie miejsce: wiązane bikini, które eksponuje ciało, ale zdaniem niektórych z zapytanych „nie pozostawia zbyt wiele dla wyobraźni”.
Na trzecim miejscu znalazł się wygodny kostium jednoczęściowy.
Czwarte miejsce przypadło w udziale tankini, czyli wygodnej kombinacji koszulki i spodenek do pływania.
Modne w ostatnim czasie monokini zajęło piąte miejsce. Tylko 22% ankietowanych uważa, że taki krój podkreśla urodę kobiety.
Ostatnie miejsce przypadło ozdobnemu bikini z dekoracjami w postaci łańcuszków, kamieni itp., które spodobało się tylko 17% z zapytanych mężczyzn. Reszta uznała, że taki model jest przesadzony i zbyt ozdobny.
A jaki model Wy nosicie najchętniej?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!