W sieci pojawił się najgłupszy tutorial urodowy świata. Nie róbcie tego w domu!

przejdź do komentarzy
włosy włosy/© iStock

Absurdalne...

Internet daje i odbiera. Po obejrzeniu tego filmu instruktażowego nie mam już żadnych wątpliwości, a wiara w internetową społeczność stała się złudzeniem. Vlogująca Rihanna obdarowała miliony swoich fanek sposobem na boskie glow. Tego, co zaraz zobaczycie, absolutnie nie należy powtarzać w domu!

ZOBACZ TEŻ: GENIALNY TRICK MAKIJAŻYSTKI RIHANNY, KTÓRY ROZŚWIETLA TWARZ I WYDOBYWA JEJ BLASK

Kilkunastosekundowy film zachęca do obcinania włosów, umieszczania ich w ołówku i nazywania tego pędzlem do makijażu. Pomysł jest zdecydowanie wyjątkowy, ale inaczej. Wyjątkowo absurdalny!

Po obejrzeniu filmu głos zabrał dermatolog Joshua Zeichner. Włosów nie należy stosować jako akcesoriów do makijażu!- tłumaczy oburzony dermatolog.

Film stał się viralem ze względu na gniew mediów społecznościowych. Internauci są oburzeni i przerażeni. Takie filmy trafiające do sieci mogą wyrządzić krzywdę dzieciom, które nie zdają sobie sprawy z konsekwencji podobnych dziwactw.


ZOBACZ TEŻ: TA KOBIETA ZASTOSOWAŁA MASECZKĘ PEEL OFF. PÓŹNIEJ BARDZO TEGO ŻAŁOWAŁA (FILM)

Co o tym sądzicie?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 03-11-18, 20:49 cytuj
    Jeśli chcecie być inni i edukować a nie oglupiac ludzi to tłumaczcie DLACZEGO coś jest złe. Niezależnie od tego czy to jest pomysł który każdy wie że to głupota czy coś co brzmi jak naukowy fakt i dlatego człowiek sam nie wie.
  • gość 02-11-18, 16:13 cytuj
    Ludzka głupota nie zna granic.