Najgłupsze wyzwanie jakie pojawiło się w sieci #FallingStarsChallenge

przejdź do komentarzy
celebryci celebryci/Instagram@zumayahstore

Czy może być coś jeszcze głupszego?

W ostatnich latach bardzo modne stały się wyzwania, które z coraz większą częstotliwością pojawiają się w sieci. Najpopularniejszym z nich było oczywiście oblewanie się wodą – co większość osób traktowała jako dodatkową aktywność, zaś głównym celem było rozpropagowania działań charytatywnych. Ale znaleźli się też tacy, którzy widzieli w tym wyłącznie dobrą zabawę, którą można pochwalić się w sieci. I właśnie to tej drugiej grupy należą osoby, które włączają się w nową akcję #FallingStarsChallenge.

Już sama nazwa wskazuje, że chodzi o upodobnienie się do upadłej gwiazdy. W sieci pojawiają się kolejne zdjęcia, na których możemy zobaczyć wizerunki kolejnych osób, które odgrywają pewną scenę…

ZOBACZ TEŻ: SELFIE W ZA CIASNYCH CIUCHACH - KOBIETA CHCE ZMIENIĆ MYŚLENIE PROJEKTANTÓW

Zdjęcia opisane hasztagiem przedstawiają osoby, które udają, że się potknęły, a podczas upadku wszystkie drogie przedmioty, które trzymały w torebce wysypały się na podłogę. Do nowego wyzwania nie może jednak dołączyć każdy – zostało ono stworzone przez milionerów, którzy pokazują w sieci, że pomimo tego, że nie są sławni, tak jak celebryci, również mogą popisać się swoim bogactwem.

Cała akcja spotkała się z krytyką ze strony użytkowników Instagramu i szybko doczekała się parodii. Wyzwanie jest popularne głównie w Rosji i Chinach, gdzie ludzie udają upadek w scenerii luksusowych samochodów, prywatnych jachtów i są otoczeni butelkami szampana, drogich zegarków, kosmetyków i ubrań.

Od oryginału lepsze są jednak parodie innych użytkowników sieci, którzy zamiast luksusowych przedmiotów, robią sobie zdjęcia z rozrzuconymi płatkami śniadaniowymi, pieluchami i torbami na zakupy. Pokazując prawdziwy portret codziennego życia.

ZOBACZ TEŻ: PINTEREST OGŁOSIŁ NAJPOPULARNIEJSZĄ PIELĘGNACJĘ I MAKIJAŻ NA ŚWIĘTA TEGO ROKU


Co Wy na to?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (6): sortuj
 • gość 12-11-18, 10:47 cytuj
  Nie ulomne. W spoleczenstwie wiecej jest niestety ludzi glupich, a tych najglupszych najwiecej widac, bo sa najglosniejsi.
 • gość 11-11-18, 23:15 cytuj
  Każde nowe pokolenie jest coraz bardziej ułomne. Jak tak dalej pójdzie świat zacznie się cofać w rozwoju.
 • gość 11-11-18, 21:31 cytuj
  Ci z tańszymi przedmiotami nie różnią się mentalnością od tych z droższymi. Wszyscy wydurniają się dla internetowego poklasku obcych sobie ludzi.
 • gość 11-11-18, 17:41 cytuj
  Może ktoś z rozlanym po podłodze mózgiem... oh, wait.
 • gość 11-11-18, 13:53 cytuj
  a może ktoś z rozsypanymi zębami
 • gość 11-11-18, 11:21 cytuj
  Idiotyczne