Na ten szampon czeka ponad 2000 osób! Lista oczekujących wciąż rośnie!

przejdź do komentarzy
suchy szampon suchy szampon/© Instagram/allure

WOW!

Wiedziałyśmy, że kobiety kochają suche szampony, ale nie zdawałyśmy sobie sprawy, że aż tak. Nie raz ratowały nas z opresji. Odświeżone włosy to zasługa niejednego sukcesu, dlatego chcemy opowiedzieć Wam o szamponie, na który czeka ponad dwa tysiące kobiet.

Czym jest to cudo? Verb Dry Shampoo Light and Dry Shampoo Dark, to dwie formuły prosto z Teksasu. Te nietoksyczne suche szampony to najbardziej kultowe produkty do pielęgnacji włosów w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego lista oczekujących jest tak długa? Marka odpowiedziała na potrzeby klientów i stworzyła dwie wersje szamponu. Do jasnych i ciemnych włosów.

ZOBACZ TEŻ: MYŚLISZ, ŻE WIESZ, JAK POPRAWNIE APLIKOWAĆ SUCHY SZAMPON? MY TEŻ TAK MYŚLAŁYŚMY!

Pierwsze tysiąc butelek zarezerwowano w dwanaście godzin. Marka przewiduje, że do czasu premiery osiągnie około dziesięciu tysięcy rezerwacji! Lekka formuła suchego szamponu i jego odcienie dodają pasmom wielowymiarowości.

Niestety, aby zdobyć szampon, trzeba mieszkać w Kanadzie lub w Stanach Zjednoczonych. Tylko tam marka posyła swoje produkty.


ZOBACZ TEŻ: WOW! WIEDZIAŁAŚ, ŻE NAJLEPSZY SUCHY SZAMPON SKRYWA SIĘ W TWOJEJ KOSMETYCZCE?!

Jakie są Wasze ulubione suche szampony?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj
 • gość 08-05-18, 01:51 cytuj
  W życiu nie uwierzę że ktoś jest w stanie regularnie stosować suchy szampon zakładając że ma dostęp do wody i może w każdej chwili umyć włosy i cieszyć się pachnącymi, mięciutkimi, a co najważniejsze CZYSTYMI włosami.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 23-04-18, 22:22 cytuj
  Bo to sa chorzy ludzie. Lista oczekujacych na suchy szampon;)? Jakich setki rodzajow sklepach;)? Sztucznie stworzona potrzeba na akurat ten produkt.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 23-04-18, 19:18 cytuj

  Dlaczego lista oczekujących jest tak długa? Marka odpowiedziała na potrzeby klientów i stworzyła dwie wersje szamponu. Do jasnych i ciemnych włosów.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!