Na gali MET 2016 Beyonce pokazała, że może wyglądać naprawdę dobrze

przejdź do komentarzy
beyonce beyonce/© StarStock

Najlepsza kreacja gali?

O stylu Beyonce można powiedzieć naprawdę dużo. Kreacje gwiazdy nie raz zajmowały już miejsca w rankingach najpiękniejszych, jednak nie było to regułą. Piosenkarce zdarzały się także wpadki modowe... Niejednokrotnie nie trafiała z doborem kreacji - jak np. podczas zeszłorocznej Gali MET. W 2015 roku jej naked dress była jedną z wywołujących najbardziej mieszane uczucia.

W tym roku raczej nikt nie będzie miał podobnych wątpliwości!

ZOBACZ TEŻ: Skandal! Beyonce SAMA na gali MET!

Nie da się ukryć, że stylizacja, którą wybrała dla siebie diva, była jedną z ciekawiej prezentujących się tego wieczora. Piosenkarce nie tylko udało się nią podkreślić swoje kobiece kształty, ale i nie zaburzyła przy tym proporcji - co w przeszłości miało już kilka razy miejsce.

Złota, połyskująca kreacja ozdabiana błyszczącymi perełkami i dyskretnymi wzorami kwiatów, to projekt domu mody Givenchy.

Co ciekawe, Beyonce pojawiła się na gali zupełnie sama. Tym razem nie towarzyszył jej Jay z, co było prawdziwym ewenementem. Nic dziwnego, że w świetle ostatnich plotek o zdradach męża Bey, taka sytuacja jedynie podgrzewa atmosferę wokół pary i nowej płyty piosenkarki, Lemonade...


ZOBACZ TEŻ: Ten sekret urody Beyonce będziecie chciały wypróbować!

Zobaczcie kreację Beyonce!


Beyonce na Gali MET 2016

Beyonce na Gali MET 2016

Beyonce na Gali MET 2016

Beyonce na Gali MET 2016

Beyonce na Gali MET 2016

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!