Myślisz o depilacji laserowej? Oto wszystko, co powinnaś o niej wiedzieć

przejdź do komentarzy
depilacja laserowa depilacja laserowa/klinikamiracki.pl

Polecamy urządzenia, którymi najlepiej wykonać zabieg.

Depilacja laserowa jest dziś jednym z tych zabiegów, któremu coraz częściej poddają się nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni. Z czego wynika tak duża popularność tego zabiegu? Przede wszystkim to jedyna metoda, która pozwala na trwałe usuwanie owłosienia - w przeciwieństwie do tradycyjnych metod depilacji, np. woskiem czy pastą cukrową, nie musimy obawiać się, że owłosienie zacznie odrastać po kilku tygodniach, wymuszając na nas powtórzenie tego nieprzyjemnego zabiegu.

Epilacja laserowa pozwala pozbyć się problemu na stałe, a dodatkowo nowoczesne urządzenia czynią ten zabieg coraz skuteczniejszym, bezpieczniejszym i bardziej komfortowym dla pacjenta. O jakich urządzeniach dokładnie mowa? Przedstawiamy trzy najlepsze lasery do depilacji, które znaleźliśmy w warszawskiej Klinice Miracki!


Laser do usuwania owłosienia Vectus


Laser do depilacji Vectus firmy Palomar to urządzenie, które na rynku medycznym znajduje się już dłuższy czas, ciesząc się nieprzerwanym uznaniem wśród pacjentów i lekarzy medycyny estetycznej. To przede wszystkim ze względu na zastosowaną w nim unikalną technologię Skintel, która pozwala na przeprowadzenie efektywnego i bezpiecznego dla pacjenta zabiegu. Na czym polega unikalność tej technologii? Jak tłumaczy doktor Krzysztof Miracki z warszawskiej Kliniki Miracki, technologia Skintel to przede wszystkim skuteczna eliminacja ryzyka poparzenia skóry pacjenta.


,,Największym atutem lasera Vectus jest potencjał drzemiący w technologii Skintel. Polega na wbudowaniu w laser inteligentnego czytnika pomiaru poziomu melaniny w skórze pacjenta, dzięki czemu urządzenie jest w stanie dopasować parametry zabiegu indywidualnie do potrzeb. Dzięki temu procedura zabiegowa jest nie tylko skuteczna, lecz także bezpieczna” - tłumaczy doktor Miracki.


Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo, eliminujące ryzyko poparzenia skóry pacjenta, to największe zalety lasera Vectus, odróżniające go od starszych urządzeń do depilacji laserowej.


Bezbolesny laser do depilacji Motus


W warszawskiej Klinice Miracki mieliśmy okazję poznać też pierwszy, całkowicie bezbolesny laser do usuwania zbędnego owłosienia - laser Motus AX firmy Deka. Urządzenie, dzięki chłodzonej do 15 stopni Celsjusza szafirowej płytce, skutecznie minimalizuje wszelkie odczucia bólowe pacjenta - podczas procedury zabiegowej odczuwa tylko silny chłód i niewielkie ukłucia w głębi skóry. To jednak nie jedyna zaleta tego nowoczesnego urządzenia do depilacji laserowej. Innowacją w tym przypadku jest technologia najszybszego wychwycenia w skórze melaniny, dzięki czemu zabieg sprawdza się także na jasnych i cienkich włosach, czego nie były w stanie zapewnić starsze systemy laserowe.


Najskuteczniejszy laser do usuwania owłosienia? Poznaj Thunder MT


Klinika Miracki w Warszawie to miejsce, w którym znajdziemy najnowocześniejsze urządzenia wykorzystywane przy zabiegach medycyny estetycznej. Dlatego wśród laserów dostępnych w Klinice Miracki nie mogło zabraknąć lasera Thunder MT, który stanowi najświeższe osiągnięcie laseroterapii w dziedzinie usuwania zbędnego owłosienia.


,,Klinika Miracki nie po raz pierwszy zdecydowała się wprowadzić na polski rynek przełomowe urządzenie w dziedzinie epilacji laserowej. Po urządzeniach Vectus i Motus, które do tej pory stanowiły najwyższe osiągnięcia w tej kategorii, przyszedł czas na laser Thunder, który łączy w sobie ich wszystkie zalety. Thunder MT to obecnie najskuteczniejszy, najmocniejszy i najszybszy laser do depilacji, który pozwala na przeprowadzanie minimalnie bolesnego i niezwykle bezpiecznego zabiegu. Zastosowane w nim dwie długości fali umożliwiają wykonanie skutecznego zabiegu zarówno na ciemnych, jak i jasnych włosach, przy bardzo szybkiej i komfortowej dla pacjenta procedurze zabiegowej” - mówi doktor Krzysztof Miracki.


Laser Thunder MT to, w największym skrócie, połączenie elastyczności, siły, bezpieczeństwa, skuteczności i niskiej bolesności. Zabieg przy pomocy tego urządzenia przynosi doskonałe efekty bez ryzyka poparzenia skóry pacjenta i narażania go na szereg uciążliwych skutków ubocznych. Z tych właśnie powodów specjaliści z Kliniki Miracki i eksperci laseroterapii z całego świata uznali laser Thunder MT za prawdziwy przebój i lidera w kategorii epilacji laserowej.


Więcej informacji na temat lasera Thunder MT znajdziesz na stronie:


https://klinikamiracki.pl/zabieg/epilacja-i-depilacja-laserowa-thunder-mt/Materiał promocyjny

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!