Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło...

przejdź do komentarzy
manuela gretkowska manuela gretkowska/© Kapif, Instagram

...o sukienkę!

Kiedy wszyscy myśleli, że spór między Manuelą Gretkowską i Małgorzatą Rozenek jest zakończony, pisarka znowu postanowiła odnieść się do celebrytki. Podobnie, jak w poprzednich felietonach poruszyła temat sesji zdjęciowej. Wśród rozmyślań o akcji #metoo, samospaleniu Piotra S. oraz obecności Boga, pojawiły się przemyślenia dotyczące pamiątkowego zdjęcia pracowników stacji TVN.


Na 20-lecie TVN powstało w Vivie pamiątkowe zdjęcie, pracowników stacji. Konwencja z amerykańskiego Vanity Fair, publikującego grupowe portrety, najczęściej oscarowych gwiazd. Technicznie fotki ostre jak żyleta. Polskie wykonanie tracąc ostrość, zyskało półcień rembrandtowskiej kanciapy, zwłaszcza na obrzeżach.(…)


Ponieważ na fotografii znalazła się również Małgorzata Rozenek, pisarka wyjawiła, co myśli o jej stylizacji.


(…) Niemniej portretowane gwiazdy TVN wyglądają znakomicie w strojach wieczorowych. Jedynie pozująca z nimi „Idealna pani domu” udrapowana jest w jednoczęściowy kostium kąpielowy. Po co podróżować, gdy Dłubaj ma się w głowie i nie da się go z niej wydłubać.


Poprzednie felietony wzburzyły celebrytkę, zastanawiamy się, czy i tym razem zdecyduje się skomentować słowa Gretkowskiej. Poprzednia awantura skończyła się na jej dwóch odpowiedziach, ale wszystko wskazuje na to, że możemy oczekiwać ciągu dalszego tej nieprzyjemnej sytuacji.

Wśród osób komentujących felieton znalazły się również takie, które wychwyciły bolesny kontekst Małgorzaty Rozenek, dlatego Gretkowska w komentarzu jeszcze raz postanowiła się do niego odnieść.


Nie krytykuję stroju, ani ciała tylko kontekst w jakim pojawia się dłubajowski mental. Miliony kobiet podążą za nim i to ich prawo. Moim prawem widzenie tego i opisywanie. Mentalu, który nie jest ani kobiecy ani męski, tylko wspólny marzeniom albo raczej snom Polski, chyba cierpię na bezsenność, albo mam koszmary. Proszę Dorocie Wellman napisać , że potępianie braku czytelnictwa i krytykowanie wszechobecnych tyłków jest niefeministyczne:). Akurat tą częścią ciała się nie zajmuję, bo mam wrażenie, że to i tak nic nie da skoro jesteśmy już od dawna w komercjalnej dupie.


Jeden z internautów przywołał felieton Doroty Wellman.


Pani Dorota Wellman piszac o "zjawisku tylkow", nie wymieniala zdaje sie, nikogo z imienia i nazwiska? I tym sie rozni krytykowanie postaw, od personalnych przepychanek. Pani Wellman ma wielka klase, prosze sie nia nie zaslaniac, chcac usprawiedliwic schodzenie do poziomu Pudelka...


Myślicie, że będzie odpowiedź celebrytki?
Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło o

Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło o

Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło o

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!