Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło...

przejdź do komentarzy
manuela gretkowska manuela gretkowska/© Kapif, Instagram

...o sukienkę!

Kiedy wszyscy myśleli, że spór między Manuelą Gretkowską i Małgorzatą Rozenek jest zakończony, pisarka znowu postanowiła odnieść się do celebrytki. Podobnie, jak w poprzednich felietonach poruszyła temat sesji zdjęciowej. Wśród rozmyślań o akcji #metoo, samospaleniu Piotra S. oraz obecności Boga, pojawiły się przemyślenia dotyczące pamiątkowego zdjęcia pracowników stacji TVN.


Na 20-lecie TVN powstało w Vivie pamiątkowe zdjęcie, pracowników stacji. Konwencja z amerykańskiego Vanity Fair, publikującego grupowe portrety, najczęściej oscarowych gwiazd. Technicznie fotki ostre jak żyleta. Polskie wykonanie tracąc ostrość, zyskało półcień rembrandtowskiej kanciapy, zwłaszcza na obrzeżach.(…)


Ponieważ na fotografii znalazła się również Małgorzata Rozenek, pisarka wyjawiła, co myśli o jej stylizacji.


(…) Niemniej portretowane gwiazdy TVN wyglądają znakomicie w strojach wieczorowych. Jedynie pozująca z nimi „Idealna pani domu” udrapowana jest w jednoczęściowy kostium kąpielowy. Po co podróżować, gdy Dłubaj ma się w głowie i nie da się go z niej wydłubać.


Poprzednie felietony wzburzyły celebrytkę, zastanawiamy się, czy i tym razem zdecyduje się skomentować słowa Gretkowskiej. Poprzednia awantura skończyła się na jej dwóch odpowiedziach, ale wszystko wskazuje na to, że możemy oczekiwać ciągu dalszego tej nieprzyjemnej sytuacji.

Wśród osób komentujących felieton znalazły się również takie, które wychwyciły bolesny kontekst Małgorzaty Rozenek, dlatego Gretkowska w komentarzu jeszcze raz postanowiła się do niego odnieść.


Nie krytykuję stroju, ani ciała tylko kontekst w jakim pojawia się dłubajowski mental. Miliony kobiet podążą za nim i to ich prawo. Moim prawem widzenie tego i opisywanie. Mentalu, który nie jest ani kobiecy ani męski, tylko wspólny marzeniom albo raczej snom Polski, chyba cierpię na bezsenność, albo mam koszmary. Proszę Dorocie Wellman napisać , że potępianie braku czytelnictwa i krytykowanie wszechobecnych tyłków jest niefeministyczne:). Akurat tą częścią ciała się nie zajmuję, bo mam wrażenie, że to i tak nic nie da skoro jesteśmy już od dawna w komercjalnej dupie.


Jeden z internautów przywołał felieton Doroty Wellman.


Pani Dorota Wellman piszac o "zjawisku tylkow", nie wymieniala zdaje sie, nikogo z imienia i nazwiska? I tym sie rozni krytykowanie postaw, od personalnych przepychanek. Pani Wellman ma wielka klase, prosze sie nia nie zaslaniac, chcac usprawiedliwic schodzenie do poziomu Pudelka...


Myślicie, że będzie odpowiedź celebrytki?
Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło o

Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło o

Myślałyście, że to koniec? Gretkowska znowu atakuje Rozenek! Tym razem poszło o

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj
 • gość: Polo 06-11-17, 22:29 cytuj
  Odkąd ci Państwo pojawiają się na okładkach nie biorę ich do ręki. Pozdrawiam i otwórzcie oczy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość: ada 06-11-17, 22:25 cytuj
  Nareszcie ktoś dosadnie powiedział, gdzie jest miejsce Pani Majdano Rozenek itd.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 26-10-17, 12:40 cytuj
  Z tymi policzkami mogłaby zagrac w Alvinie i wiewiórkach.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość: ciekawi 25-10-17, 18:20 cytuj
  Akurat pani Gretkowska ma rację. Rozenek wygląda jak striptizerka. Koleżanki elegancko z klasą, a perfekcyjna jak zwykle prawie nago. Niedawno była przeziębiona. No cóż jak wszędzie lata się nago przy takiej pogodzie to nie dziwota. Ciekawi jesteśmy, komu chce się tak pokazać w TVN czy p. K. czy p. M., bo na pewno nie Radkowi.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 25-10-17, 09:46 cytuj
  ŚLICZNIE TYLKO SIĘ ZAKOCHAĆ
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość: m 25-10-17, 09:26 cytuj
  Pani Rozenek - od niedoszłej doktor prawa do striptizerki. Smutne że dopiero teraz jest popularna. Kobiecy los.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 25-10-17, 01:57 cytuj
  Tak, gretkowska ma racje, ale jest agresywna w tej racji. Niestety, nawet prawda musi byc ladnie podana, bo inaczej staje sie niesmaczna.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 24-10-17, 23:57 cytuj
  Nie bardzo rozumiem zachowanie pani Gretkowskiej. Pozuje na nie wiadomo jaką ikonę feminizmu w Polsce, a zwyczajnie obrabia przed kamerami tyłek drugiej kobiecie bez przyczyny. Nie podoba się, to nie patrzeć. Kobiety powinny się wspierać.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 24-10-17, 19:07 cytuj
  ale lejdi na zdjęciu dupę widac doda za majdana tez taka na siłe tandetnie seksi była widocznie chca mu się przypodobac
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 24-10-17, 17:35 cytuj
  jakas obsesyjka u gredzi-bredzi
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • gość 24-10-17, 14:16 cytuj
  Bardzo ładne zdjęcie. Pani Manuela ma chyba żal, że jako stała bywalczyni Dzień Dobry TVN nie została zaproszona do udziału w sesji. A tyle lat, tak intensywnie pokazuje się w tej stacji. Feminizm ma wiele obliczy, nie podoba mi się to upolitycznione zawlaszczenie tego terminu przez Gretkowską. Zniechęca zamiast jednoczyc.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!