Modelki, które zostały aktorkami (FOTO)

przejdź do komentarzy
lily cole lily cole/Playboy

W wśród nich Andie MacDowell, Milla Jovovich, Lily Cole i Uma Thurman.

Dziś na ekranach kin, w wielkich, zagranicznych produkcjach, możemy podziwiać aktorki, które swoje pierwsze kroki stawiały w modelingu. Z niektórych wyrosły doskonałe, nagradzane za swoje filmowe wcielenia artystki, inne dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem.

W czwartej części Piratów z Karaibów możemy podziwiać eks-modelkę Gemmę Ward, w Starciu Tytanów Natalię Vodianovą, Rosie Huntington-Whiteley w filmie Transformers 3, z kolei Lily Cole zagrała główną rolę w produkcji Parnassus.

Pierwsze kroki w modelingu stawiały również inne znane aktorki. Należą do nich: Andie MacDowell (modelka Versace, Diora i Calvin Klein Jeans), Cameron Diaz (znana z okładek magazynu Seventeen i reklam dżinsów Lee), Uma Thurman (modelka Louis Vuitton, Lancome) i Diane Kruger (gwiazda Chanel oraz Diora).

Do grona aktorek, które niegdyś zdobiły okładki popularnych magazynów należy również Charlize Theron i Milla Jovovich, które obecnie znajdują się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd.

Które z pań uważacie za doskonałe aktorki, a które Waszym zdaniem powinny pozostać przy pozowaniu? Czekamy na Wasze opinie!


Diane Kruger


Cameron Diaz


Uma Thurman


Charlize Theron


Gemma Ward


Andie MacDowell


Rosie Huntington-Whiteley


Natalia Vodianova


Lily Cole


Milla Jovovich

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!