Mocny trend w koloryzacji. To nowy odcień, w którym się zakochasz

przejdź do komentarzy
włosy włosy/instagram@yokii.san

Nie zgadniesz, co było inspiracją do jego stworzenia.

W przeciwieństwie do koloryzacji włosów nazywanych pysznymi potrawami albo orzeźwiającymi napojami, odcień inspirowany grzybami z pewnością nie jest tak atrakcyjny. Ale przecież nie o nazwę tu chodzi, ale efekt. A ten z pewnością jest rewelacyjny.

Mushroom blonde, chociaż może nie brzmi zbyt zachęcająco, na włosach prezentuje się genialnie. Trudno jednoznacznie określić czy jest to bardziej blond, czy już raczej brązowy odcień. Cała koloryzacja wygląda jak starannie przemyślane ombre.

BAJKOWA KOLORYZACJA LIGHT RAINBOW. UROCZA I DZIEWCZĘCA PROPOZYCJA NA LATO

Od samej nasady włosy są ciemne, przypominają odcień gorzkiej czekolady, z kolei na całej długości następuje ich stopniowe rozjaśnienie. Pasma nie osiągają jednak bardzo jasnych tonacji, ale zostają utrzymane na poziomie brudnego, przygaszonego blondu.

Mushroom blonde to kolejna propozycja na wakacje, która odbiega od trendu pasteli i kolorowych, odważnych odcieni. To elegancka, stonowana koloryzacja zaliczana do jednej z najpopularniejszych w ostatnich czasach kategorii: bronde. Połączenie blondu i ciemnych, głębokich brązów z bardzo naturalnie wyglądającym, płynnym przejściem.


BOHO BLONDE - PRZEPIĘKNA KOLORYZACJA WŁOSÓW NA LETNIE MIESIĄCE

Dla wszystkich wielbicielek klasycznych, stonowanych odcieni ta koloryzacja sprawdzi się doskonale.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!