Mocny makijaż i kreacja Lady Gagi podzieliła jej fanów. A jaki kolor Ty widzisz?

przejdź do komentarzy
lady gaga lady gaga/instagram.com/starisborn

To w końcu niebieski czy fioletowy?

Lady Gaga nie byłaby sobą, gdyby nie wywoływała kontrowersji swoim ubiorem. I chociaż tym razem wygląda na to, że zrobiła to niespecjalnie, to i tak nie możemy oprzeć się wrażeniu, że jest to bardzo w jej stylu. I szczerze powiedziawszy, nie jesteśmy w stanie do końca powiedzieć, jaki kolor sukienki włożyła na wczorajsze rozdanie Złotych Globów.Film “Narodziny Gwiazdy”, w którym wystąpiła Lady Gaga u boku Bradley’a Cooper’a cieszył się naprawdę sporym zainteresowaniem. I to jeszcze na długo, zanim trafił na ekrany kin. Wiele osób spodziewało się deszczu nagród dla całej obsady filmu, w tym również stautetki Złotych Globów. Tymczasem film doczekał się jednej statuetki za najlepszą piosenkę “Shallow”, którą odebrała Lady Gaga. Wtedy zaczął się cyrk w internecie.

ZOBACZ TEŻ: LADY GAGA PRZYZNAJE, ŻE BRADLEY COOPER ZABRONIŁ JEJ MALOWAĆ SIĘ NA PLANIE FILMU

Internet zachwycony makijażem, bizuterią i kreacją artystki zaczął ją chwalić na twitterze. Bardzo szybko okazało się, że sukienka Valentino z kolekcji Haute Couture zmienia kolor, w zależności od... ekranu. Oraz osoby, która ją widzi. Niektórzy zachwycali się odcieniami fioletu, jaki widzą w sukience. Inni widzą w niej bajkowy odcień niebieskiego, przypominający ten, który nosiła Bella w bajce “Piękna i Bestia”.

Wygląda na to, że światło działa na korzyść sukienki, zmieniając jej odcienie dość mocno. Za każdym razem jednak zachwyca!

ZOBACZ TEŻ: Lady Gaga zaręczyła się! Zobaczcie, jakiego ma narzeczonego!

A Wy, jaki kolor widzicie na tych zdjęciach?
Mocny makijaż i kreacja Lady Gagi podzieliła jej fanów. A jaki kolor Ty widzisz?
Mocny makijaż i kreacja Lady Gagi podzieliła jej fanów. A jaki kolor Ty widzisz?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj