Misja Valerii Lukyanovej - szerzenie makijażu na Ziemi...?

przejdź do komentarzy
valeria lukyanova valeria lukyanova/YouTube

Jakie przesłanie dla ludzkości ma żywa Barbie?

Zapewne większość z nas kojarzy Valerię Lukyanovą - tzw. żywą Barbie. Jej temat powraca w mediach jak bumerang - a to za sprawą jej nowych filmików, które wrzuca do sieci, albo dokumentów stawiających ją w centrum uwagi. Kim jest ukraińska gwiazda?

Pierwsze skojarzenie, jakie się tu nasuwa, to "ofiara operacji plastycznych". Ponoć miała ich 13... Tak przynajmniej twierdzi ekspert - sama żywa Barbie zaprzecza jakimkolwiek ingerencjom chirurga. Twierdzi, że jest naturalna, a jej wygląd to efekt makijażu... Trudno w to uwierzyć, tym bardziej, im dłużej przegląda się jej zdjęcia sprzed lat.

Misja Valerii Lukyanovej - szerzenie makijażu na Ziemi...? To nie koniec rewelacji na temat Lukyanovej. Z jednego z dokumentów dowiadujemy się, że:
- Valeria nie jest prawdziwą dziewczyną, ale duchem guru, którego celem jest uratowanie świata ze szponów powierzchowności i energii negatywnej. Valeria... daje nam dostęp do jej świata, by pokazać, jak fizyczna doskonałość może stać się medium, przez które może się zmienić filozofia życia ludzkiego.

Walczy z powierzchownością makijażem i operacjami plastycznymi? Oryginalne podejście...

W grudniu sieć obiegły nagrania z podróży "ducha guru" do (jak twierdzi) Amazonii. Jesteśmy ciekawe, czy szerzy tam swoje idee - piękno pochodzi z wnętrza, ale tylko pod warunkiem, że odpowiednio wymodelujesz u chirurga plastycznego i makijażysty swoją cielesną powłokę?

Jeśli któraś z Was jest chętna podążyć drogą Valerii, obejrzyjcie przygotowany przez nią tutorial makijażowy.

Przekonuje Was?

Misja Valerii Lukyanovej - szerzenie makijażu na Ziemi...?

Misja Valerii Lukyanovej - szerzenie makijażu na Ziemi...?

Misja Valerii Lukyanovej - szerzenie makijażu na Ziemi...?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!