Minimalistyczny makijaż oczu! Wykonasz go szybko i zyskasz mega spojrzenie!

przejdź do komentarzy
minimalistyczny makijaz minimalistyczny makijaz/Instagram@glossier

Będziecie chciały spróbować!

Minimalistyczny makijaż wcale się nie kończy! Wraz z jesienno-zimowymi miesiącami moda na kolorowe kreski wciąż trwa. To idealna wiadomość dla tych, którzy gubią się w świece instagramowych tutoriali.

Jeśli Ty również nie jesteś zwolenniczką mieszania, łączenia, blendowania i o wiele bliższe jest Ci zwyczajne podkreślenie oczu eyelinerem – ten trend jest właśnie tym, czego szukasz!

Moda na minimalizm w makijażu rozpoczęła się już rok temu, ale dopiero teraz wykracza daleko poza wybiegi i okładki czasopism, a jego popularność opiera się przede wszystkim na autentyczności, czego zdecydowanie nie można powiedzieć o kolejnym wielkim trendzie make up no make up, który mimo mylącej nazwy, tak naprawdę wymaga sporo wysiłku.

ZOBACZ TEŻ: FRYZURY DLA WŁOSÓW SZYBKO PRZETŁUSZCZAJĄCYCH SIĘ. SĄ NAPRAWDĘ PROSTE I GENIALNE!

Jak to w przypadku minimalizmu – do stworzenia makijażu potrzebujesz niewiele, bo tylko jednego kosmetyku. Eyeliner to słowo klucz.

Kolor kreski na powiece jest w tym przypadku tak intensywny, że nie potrzebujesz już nawet szminki, dodatkowych cieni, a nawet tuszu. Tak naprawdę nie da się tego popsuć – możesz namalować linie tuż nad rzęsami, możesz podnieść ją nieco wyżej, wyciągnąć do zewnętrznego kącika oczu albo skrócić prawie o połowę – możesz zrobić cokolwiek zechcesz. Ważne jest, aby kolor był jasny i wyrazisty – reszta to już dowolność i czysta kreatywność.


ZOBACZ TEŻ: INFLUENCERKA DZIELI SIĘ SWOIM PRZEPISEM NA ZDROWE WŁOSY I PIĘKNE WARKOCZE

Skusicie się?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (5): sortuj