Miłośniczki Audrey Hepburn! W końcu możecie zjeść śniadanie u Tiffany'ego!

przejdź do komentarzy
audrey heburn audrey heburn/© StarStock,Youtube

Rewelacyjnie!

Są takie sceny filmowe, które są tak symboliczne, że ich treść wpisuje się na stałe w leksykon popkultury. Kiedy Holly Golightly, grana przez Audrey Hepburn, wyszła z żółtej taksówki i po raz pierwszy podeszła do okna Tiffany'ego w filmie Śniadanie u Tiffany'ego w filmie zakochało się tysiące kobiet.

Pomimo kultowej nazwy filmu Tiffany od 1837 jest wybitnym, luksusowym jubilerem, a nie miejscem, w którym można zjeść śniadanie. Sama Audrey Hepburn nie jadła rogalika w środku, a na zewnątrz przyglądając się wystawie.

Od 10 listopada wiele kobiet może spełnić marzenia. W piątek otwarto Blue Box Cafe, które znajduje się w sklepie firmowym Tiffany’ego na Piątej Alei w Nowym Jorku! Kawiarnia znajduje się na czwartym piętrze budynku, a ceny śniadań zaczynają się od około 100 złotych. Kawiarnia jest jasna i przestronna a oferta obejmuje między innymi kawę, herbatę, rogaliki oraz owoce sezonowe. Do wyboru są także maślanka, wędzony łosoś, bajgiel, jajka lub tosty z awokado.

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER INSPIRUJE SIĘ AUDREY HEPBURN? MODELKA WYGLĄDA, JAK AKTORKA!

Wygląda na to, że całe pokolenia fanów Hepburn, 56 lat po premierze filmu będzie mogło odtworzyć filmowe kroki Holly Golightly.

Macie ochotę na śniadanie u Tiffany’ego?
Miłośniczki Audrey Hepburn! W końcu możecie zjeść śniadanie u Tiffany’ego!

Miłośniczki Audrey Hepburn! W końcu możecie zjeść śniadanie u Tiffany’ego!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!