Mila Kunis w biustonoszu i narzutce Chanel (FOTO)

przejdź do komentarzy
mila kunis mila kunis/W

Gości na okładce W.

Zainteresowanie Milą Kunis i jej rolą w Czarnym Łabędziu nie maleje, wręcz odwrotnie - oto kolejna okładka z aktorką i wywiad dotyczący produkcji.

Kunis w obiektywie Graiga McDeana prezentuje się kusząco - stylizacja, której twórcą jest Alex White to jedwabno - tiulowa narzutka od Chanel oraz biustonosz Eres.

W wywiadzie dla magazynu Mila opowiada o doświadczeniach związanych z tańcem: Nigdy w życiu nie tańczyłam. Trenowałam przez cztery miesiące, siedem dni w tygodniu, pięć godzin dziennie. Miałam dzień wolnego na urodziny.

Straciłam 20 funtów (ponad 9 kg - przyp.red.), zerwałam wiązadło, miałam przemieszczony bark. Mam dwie blizny na plecach. I warto było poświęcić każdą minutę. Nigdy już nie zatańczę... To było jak "Cóż, noszę szpilki, mogę to zrobić". Myliłam się: buty Christiana Louboutina są niewygodne, ale po raz pierwszy krzyknęłam, gdy włożyłam buty na poincie
.


Cóż, Darren Aronofsky chciał przedstawić prawdę o świecie baletu z jego mrocznymi stronami, krwią, potem i łzami i chyba mu się to udało.

Zobaczcie Milę Kunis dla "W":

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!