Michał Witkowski: Blogerki zakładają wszystko, co dostaną!

przejdź do komentarzy
michał witkowski michał witkowski/© KAPiF

"Rzeczywiście są głupie".

Michał Witkowski, pisarz i blogerka modowa (tak, blogerka - sam się tak określa) nie chce być jak reszta. Wyraźnie nimi gardzi, choć bardzo chce być częścią liczącej się blogosfery. I jest, od kiedy zaczął szokować strojem. Przyznaje szczerze, że to celowy zabieg wspomagający promocję jego osoby. Jak twierdzi w rozmowie z magazynem Flesz popchnęły go do tego dwa cele: "wejść na ścianki i stać się jedną z osób, która zapraszana jest na imprezy modowe. Drugi cel jest już blisko. Chciałem zostać autorytetem od mody".

Czy nim jest? Pewnie jeszcze nie, ale z powodzeniem kreuje się na eksperta od oceniania innych blogerek, które w jego przekonaniu są po prostu "głupie".

- To nie dotyczy Macademian. Ale blogerki modowe rzeczywiście są głupie. Wkurza mnie, że nie mają swojego stylu, tylko zakładają wszystko, co dostaną. Nie ma w tym żadnej osobowości. Każdy może założyć to samo - wyjaśnia.


On sam do swoich stylizacji nie dostaje nic, ale przyznaje bez ogródek: bycie blogerem-celebrytą ma sporo zalet.


- Przyzwyczaiłem się do niepłacenia za operacje plastyczne i inne sprawy. A ostatnio dostałem złoty telefon od HTC. Wcale o niego nie prosiłem. Chcą dać - proszę bardzo. To jest przyjemne, bardzo to lubię.

Jesteśmy więcej niż pewni, że blogerki też o nic nie proszą. Chcą dać - proszę bardzo. To jest przyjemne, one bardzo to lubią. I po to prowadzą swoje blogi.


Michał Witkowski: Blogerki zakładają wszystko, co dostaną!

Michał Witkowski: Blogerki zakładają wszystko, co dostaną! Michał Witkowski: Blogerki zakładają wszystko, co dostaną! Michał Witkowski: Blogerki zakładają wszystko, co dostaną!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!