Michael Mikołajczuk: Starałem się być osobą przykładną...

przejdź do komentarzy
michael mikołajczuk michael mikołajczuk/© KAPiF

Hmmm... Czyżby?

Od momentu zakończenia piątej edycji Top Model jej uczestnicy nie znikają z mediów. Dotyczy to zarówno finalistów, jak i kandydatów i kandydatek, którzy odpadli wcześniej.

Ostatnio głośno zrobiło się o zwycięzcy ostatniego sezonu, Radku Pestce. Model porównywany jest do Mateusza Magi i najwyraźniej nie do końca to podobieństwo widzi...

ZOBACZ TEŻ: Radek Pestka jak Mateusz Maga? Model odpowiada na porównania

Teraz za sprawą Roberta Patolety powrócił Michael Mikołajczuk. Przypomnijmy, że w show nie został on przedstawiony pozytywnie. Swoimi komentarzami dał się we znaki m.in. Natalii Gulkowskiej i Radkowi.

Dziennikarz nie omieszkał wypytać modela o sytuacje z programu, a także o to, jak został w nim przedstawiony. Podkreślił przy tym, że Michael był "niegrzecznym chłopakiem"...

- Niegrzecznym chłopakiem? Raczej bym nie powiedział. Starałem się być osobą przykładną, a że pokazali mnie trochę w takim świetle jak pokazali, to nie zgadzam się z tym, bo takim chłopakiem nie jestem. Wręcz przeciwnie - jak ktoś miał jakiś tam problem to zawsze starałem się pomóc, nigdy z nikogo się nie wyśmiewam. To, jak pokazali mnie w telewizji, nie odbieram tego za dobrze.

Co więcej, Michael opowiedział także o swoich osiągnięciach już poza show. Miał okazję pojawić się na wybiegu m.in. zwycięzcy pierwszej edycji Project Runway, Kuby Jacoba Bartnika.

Myślicie, że zrobi karierę w modelingu, a może przepadnie w świecie show-biznesu jak Mateusz Jarzębiak z czwartej edycji Top Model?

Wywiad z Michaelem znajdziecie TUTAJ.


Michael Mikołajczuk:

Michael Mikołajczuk:

Michael Mikołajczuk:

Michael Mikołajczuk:

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!