Meghan Markle zmieniła fryzurę! Spełnia oczekiwania królowej Elżbiety II?

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/© Forum, Reuters

Pasuje do niej?

Księżna Sussex jest kobietą niezwykłą. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jest również jak każda kobieta. Zawstydza się w krępujących sytuacjach i ma kompleksy. Podczas chrzcin księcia Louisa Meghan miała na sobie fryzurę, którą wszystkie znamy i kochamy.

Pałacowa stylistka zadecydowała, że upnie włosy księżnej w koński ogon. Niski elegancki kucyk odsłonił oliwkową sukienkę projektu Givenchy. Według anonimowych informatorów Meghan często upina włosy w ten sposób, jednak wystylizowanie ich w tak prosty sposób na uroczystość królewską to sytuacja wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, JAKIEGO PODKŁADU UŻYŁA MEGHAN MARKLE W DNIU ŚLUBU!

Od maja i historycznego ślubu Meghan zmieniała fryzurę kilkukrotnie, jednak najczęściej stawiała na luźno rozpuszczone włosy lub niedbałego koka. Prosta, niewinna stylizacja z pewnością zainspiruje kobiety na całym świecie, aby podczas uroczystych wydarzeń nie bać się tego typu fryzur.

Jak zauważyli królewscy obserwatorzy, Markle słynie z raczej nieokiełznanych fryzur. Jej charakterystyczna fryzura jest całkowicie oderwana od królewskiego protokołu, któremu była aktorka wciąż się przeciwstawia. Koński ogon być może pasuje do oczekiwań królowej Elżbiety II, ale wciąż rzuca zupełnie nowe światło na Meghan w roli księżnej Sussex.


ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE DEBIUTUJE W NOWYCH BRWIACH! SĄ INSPIROWANE BRWIAMI AUDREY HEPBURN!

Co wy na to?


Meghan Markle zmieniła fryzurę! Spełnia oczekiwania Elżbiety II?

Meghan Markle zmieniła fryzurę! Spełnia oczekiwania Elżbiety II?

Meghan Markle zmieniła fryzurę! Spełnia oczekiwania Elżbiety II?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj