Meghan Markle w reklamie chipsów! Czy etykieta królewska na to pozwala?

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/Zuma Press

Co na to książe Harry?

Przyszła żona księcia Harry’ego ma ciekawą przeszłość. Zanim zaczęła spotykać się z następcą tronu, była aktorką. Wraz z ogłoszeniem zaręczyn Internet zalała fala archiwalnych filmów Meghan. Zagrała również w wielu serialach, w których nie brakuje pikantnych scen. Poza tym była twarzą wielu kampanii reklamowych, które do tej pory można zobaczyć w Sieci. Jak wiemy, Internet nie wybacza!

Prawie dziewięć lat temu Meghan Markle zagrała w reklamie… chipsów! Krótki spot pokazuje, jak przyszła księżna zastanawia się jaką przekąskę wybrać. Filmik ma dość humorystyczny wydźwięk. Meghan sięga po paczkę i myśli:

Trzynaście składników? To więcej niż liczba osób, które zarosiłam na imprezę.

ZOBACZ TEŻ: MEGHAN MARKLE SKRYTYKOWANA ZA FRYZURĘ! ZNOWU NIE PRZESTRZEGA KRÓLEWSKICH ZASAD?!

Widok ten nie powinien nikogo zaskakiwać, a jednak! Biorąc pod uwagę, że przyszła członkini rodziny królewskiej już nigdy nie postawi nogi w supermarkecie, archiwalne nagranie w przyszłości archiwalne nagranie na pewno sprawi jej dużo radości.

Po ogłoszeniu zaręczyn w listopadzie 2017 roku, Meghan zrezygnowała z kariery aktorki, aby skupić się na królewskich obowiązkach. Jak sama dodaje, bardzo dobrze wspomina dawne czasy i niczego się nie wstydzi.

ZOBACZ TEŻ: SKROMNA? NA PEWNO NIE! MEGHAN MARKLE WYBRAŁA SUKNIĘ ŚLUBNĄ ZA...

Co o tym sądzicie?Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj