Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy

przejdź do komentarzy
meghan markle meghan markle/baza.forum.com.pl

Zapłacilibyście za nią 10 tysięcy złotych?

Meghan Markle nie można odmówić świetnego gustu. Od trafnego wyboru ról, męża czy ubrań i dodatków. Jej makijaż zawsze jest delikatny i subtelny, a kreacje zdają się podkreślać jedynie jej atuty. Tak samo było tym razem, gdy księżna Sussex pojawiła się na otwarciu wystawy w Royal Academy of Arts w Londynie.

ZOBACZ TEŻ: ULUBIONA MARKA MEGHAN MARKLE OD WRZEŚNIA W SEPHORZE!

Meghan pojawiła się na gali sama, bez towarzystwa męża, księcia Harry’ego. Za to wyglądała obłędnie w eleganckiej, czarnej sukni od Givenchy. Efektowna kreacja sięgała księżnej za kolano, a subtelności dodawało jej rozcięcie na środku oraz ozdobny pasek. Długie rękawy i łączone materiały nadały jej tylko większego powabu i stylu. Jej cena to 10 tysięcy złotych.

Kreację księżna uzupełniła czarnymi szpilkami od Aquazzura, kryształowymi kolczykami i małą czarną kopertówką ze złotą sprzączką.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle przypadkiem publicznie nazwała Harry'ego czułym zdrobnieniem i... bardzo się zawstydziła!


To pierwsze oficjalne wyjście księżnej Meghan bez męża. Media rozpisują się o tym, że pierwsze, samodzielne i oficjalne wyjście księżna Kate odbyła dopiero 6 miesięcy po ślubie. Tymczasem księżna Sussex pobiła ten rekord, wychodząc bez męża 2 miesiące wcześniej niż księżna Kate.

Jak Wam się podoba kreacja i dodatki księżnej? Lubicie jej styl?
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy
Meghan Markle w pięknej kreacji od Givenchy

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 27-09-18, 20:37 cytuj
    "Jak Wam się pod.oba kre.acja i dod.atki księ.żnej" - Skoro już rob.icie arty.kuł o danej kre.acji, to mo.że by tak wsta.wić zdję.cie CAŁ.EJ sukienki, by moż.na ją było ocenić? Mam specj.alnie szuk.ać na inn.ym port.alu jak wyglą.dała, by do.dać komen.tarz TUT.AJ? Czy to nie absu.rd?
    Nie masz konta? Zarejestruj się!