Mateusz Maga: powinienem odpaść w pierwszym odcinku! (FOTO)

przejdź do komentarzy
mateusz maga mateusz maga/Instagram

Dlaczego?

Wciąż jesteśmy w szoku i nie możemy uwierzyć w decyzję jury we wczorajszym odcinku Top Model. Mateusz Maga odpadł z programu i stracił szansę na tytuł pierwszego w Polsce topmodela.

ZOBACZ TEŻ: MATEUSZ MAGA: BOJĘ SIĘ, ŻE ZOSTANĘ POBITY...

Po fali nieustającego hejtu Mateusz postanowił przerwać milczenie. Na swoim Facebooku wyjaśnił, co działo się z nim w programie.

#TopModelPolska: już oficjalnie mogę ujawnić co było przyczyną mojego smutku, funkcjonowania w programie. Przed wejściem do domu TM spędziliśmy kilka dni w hotelu. W dniu kiedy mieliśmy opuścić hotel zadzwoniłem do moje siostry i nie spodziewałem się tego, że ten telefon okaże się dla mnie takim masakrycznym w konsekwencjach wydarzeniem. W rozmowie ujawniła mi, że tato miał rzut choroby, gdyż zmaga się ze stwardnieniem rozsianym. Nie chciała mi nic więcej powiedzieć... wiedziałem, że nie zrobiła tego celowo i tym samym nie chciała, żebym o tym wiedział - tak zakończyliśmy rozmowę.
Podczas pobytu w domu Top Model nikomu nie przyznałem się o tym co mi jest, tłumiłem to w sobie, a rozmawiając telefonicznie z moją Mamą wiedziałem, iż nic mi nie powie. Moje przygnębiające funcjonowanie wpływało na wszystko co robiłem w programie, nie mogłem się skupić, skoncentrować, pokazać siebie, w tym na relacje z innymi.
Jednakże starałem się cieszyć czy stwarzać pozory, że wszystko jest ok.

Szczerze to sam uważam, że powinienem odpasc w pierwszym odcinku i to byłoby najlepsze dla mnie.

Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Dziękuję Jury, Uczestnikom jak i Produkcji programu !!
- napisał na swoim Facebooku.

Co myślicie o decyzji jury?#włoskiewakacje #topmodelpolska #tvn

A photo posted by Mateusz Maga (@mateuszmaga) on#topmodelpolska #mateuszmaga

A photo posted by Mateusz Maga (@mateuszmaga) on#androgynousmodel #mateuszmaga #topmodelpolska już nigdy więcej nie mogę się poddać...

A photo posted by Mateusz Maga (@mateuszmaga) on
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!