Mateusz Maga i Kajetan Góra ruszają ze wspólnym projektem...

przejdź do komentarzy
kajetan góra kajetan góra/© KAPiF, Facebook

Top Camp już tuż tuż...

Pomimo tego, że od zakończenia czwartego sezonu Top Model minęło już kilka miesięcy, niektórzy jego uczestnicy nie znikają z mediów. Nie dają o sobie zapomnieć Osi Ugonoh, Michał Baryza, a także Mateusz Maga.

Model o szczególnej, androgynicznej urodzie coraz częściej udowadnia, że czuje się jak ryba w wodzie nie tylko w modelingu, ale też i w innych branżach związanych z show-biznesem.

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Maga dostał swój własny program!

Przypomnijmy, że po starcie w Top Model pokusił się o otworzenie własnej szkoły tańca i agencji modelek. Teraz do listy projektów, w które Mateusz się angażuje, dołączył Top Camp. Nie da się ukryć, że od pierwszych informacji o przedsięwzięciu, nad którym współpracuje z Kajetanem Górą, poczynania duetu przyciągnęły uwagę fanów obu panów.

Czym dokładnie ma być przygotowywany przez stylistę fryzur i modela projekt? Jak sami zapowiadali przed kilkoma tygodniami, będzie to pierwszy w Polsce obóz o tematyce związanej z modą, modelingiem i blogosferą.

Top Camp "Women's Look" to warsztaty dla kobiety dojrzałej, świadomej i pragnącej zadbać o siebie. Oferta skierowana jest do wszystkich pań, chcących po odchowaniu dzieci czegoś od życia dla siebie. Dla kobiet, które nie boją się zmian zarówno wewnątrz siebie jak i na zewnątrz. - zapowiadają na FB Top Camp.

Co ciekawe, duet uchylił także rąbka tajemnicy spowijającej całe niemalże tygodniowe przedsięwzięcie. Okazuje się, że obóz poprowadzą wspólnie m.in. z Michałem Zielińckim, zwycięskim 19-letnim projektantem z drugiej edycji Project Runway!

Jeśli jesteście ciekawe dalszych poczynań Mateusza Magi i Kajetana Góry, śledźcie naszą stronę uważnie - jako patron medialny obozu Top Camp będziemy informować Was o kolejnych etapach inicjatywy duetu.

Obóz rusza już w sierpniu!


TOP CAMP "Women's Look"- Odnajdź kobiecość na nowo! Top Camp "Women's Look" to warsztaty dla kobiety dojrzałej, ś...

Posted by TOP CAMP on 27 lipca 2015


Kolejnym prowadzącym najbliższe spotkania na warsztatach, będzie zwycięzca polskiej edycji Project Runway TVN - Michał...

Posted by TOP CAMP on 27 czerwca 2015


TOP CAMP info. coming soon! Głównymi prowadzącymi #TopCamp będą androgeniczny model, znany z programu Top Model TVN ...

Posted by Mateusz Maga on 27 maja 2015

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!