Masz za nic zakazy naukowców?! Brokatowy żel do włosów to coś dla Ciebie!

przejdź do komentarzy
stylizacja włosów stylizacja włosów/© Instagram, iStock

Stylizacja idealna!

Kolejne państwa wprowadzają zakaz produkowania kosmetyków z brokatem i mikroperełkami. Co na to styliści? Proponują kolejne stylizacje z uwzględnieniem brokatu. Dlaczego? Na rynku istnieją produkty, w których skład wchodzi brokat, jednakże jest on biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.

Film, który zaraz zobaczysz, obejrzało ponad 60 tysięcy osób. Fryzjerka Danielle Wade zaproponowała swojej klientce błyszczącą stylizację włosów. To nie koloryzacja, a proces stylizacji za pomocą techniki barwienia włosów podobny do balayage. Jego nazwa to glitterage.

Możesz użyć tej samej techniki na całej objętości włosów lub dodać kilka akcentów, które są szybkim i łatwym dodatkiem do koloryzacji. Technika glitterage nada Twoim włosom blasku i sprężystości. Najważniejszym elementem jest brokatowy żel Major Moon Shine. Efekty są olśniewające! Fanki Danielle są zachwycone. W komentarzach popłynęły wyłącznie pozytywne opinie.

Niesamowite widoki! Rewelacyjna praca!

Mam obsesję na punkcie tego filmu

To nie jest zwykła stylizacja! To olśniewająca stylizacja


Żel z dodatkiem brokatu poprawia i utrwala kolor włosów. Niezależnie od tego, na jaką metamorfozę się zdecydujesz, możesz użyć żelu. Brokat znika po kilku umyciach. Na wiele dni zachowa się najprawdopodobniej w Twoim łóżku, samochodzie i wszędzie gdzie postawisz swoje następne kroki!

Chciałabyś taki?


🔮🦄 GLITTERAGE 🦄🔮 ~~Making the world sPaRKLe one unicorn at a time~~ . -#colortrak glitter brushes are everything!!! Loved using my #colortraktools to create this MAGIC!! Thanks @colortrak for making such amazing tools 💖 #colortrakcrew #colortrakfam #glitterage #samvillatextureiron #majormoonshine #glitterhair #hairtrend #hairfashion #hairoftheday #hairoftheweek #hairporn #beautifulhair #igvideo #hairofinstagram #insiderbeauty #buzzfeed #hairtrends #videogram #videooftheday #beautyvideo #StyleArtists #videofashions #stylevideos #HairMastery #instavid #hairtutorials #modernsalon @majormoonshine @majormoonn @kkristinicole *i do not own the rights to this music but I absolutely love this song!*

Post udostępniony przez Denver ❤️Balayage ❤️Extensions (@daniellewadehair)Masz za nic zakazy naukowców?! Brokatowy żel do włosów to coś dla Ciebie!

Masz za nic zakazy naukowców?! Brokatowy żel do włosów to coś dla Ciebie!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!