Masz 30 dni żeby schudnąć? Z tym Kalendarzem Shape na pewno dasz radę

przejdź do komentarzy
shape shape/mat. pras.

TAKIEJ dawki motywacji jeszcze nie miałyście!

Cóż... Pierwsze dwa miesiące 2017 roku już za nami. Był to czas weryfikacji postanowień noworocznych, także tych dotyczących diety, chodzenia na siłownię i pracy nad sobą. Nie wszystkim udało się wytrwać w realizacji wyznaczonych sobie celów. Czasem zawodziła Was silna wola, innym razem zbyt wysoko postawiona poprzeczką...

Jeśli aż za dobrze wiecie, o czym mowa, mamy coś dla Was!

W tym roku magazyn Shape postanowił nieco pomóc Wam w spełnianiu noworocznych postanowień dotyczących walki o zdrowszy styl życia i lepszy wygląd. W jako sposób? Hmmm... Co powiecie na wyzwanie rzucone Wam przez siostry Bukowskie?

Vlogerki podjęły się współpracy z magazynem specjalnie po to, by ułatwić Wam osiągnięcie celu. Jej efektem stal się wyjątkowy kalendarz motywacyjny - Schudnij w 30 dni. Co zawiera zeszyt?


Jest on dokładną rozpiską na dowolne 30 dni. Dzięki temu to Wy będziecie mogły zdecydować, kiedy dokładnie zaczynacie. Każdy z nich opatrzony został nie tylko przykładowym menu zawierającym ciekawie prezentujące się zestawy dań, ale i motywującymi do działania cytatami, poradami i felietonami. Co więcej, siostry Bukowskie opracowały we współpracy z Shape propozycje ćwiczeń, które będziecie mogły wykonywać w ciągu miesiąca, w ramach którego podejmiecie wyzwanie.

Kalendarz daje także możliwość tworzenia własnych notatek i uzupełniania listy spożywanych w ciągu poszczególnych dni posiłków.

Jak dla nas brzmi to jak wystarczająca motywacja! Nie pozostaje nic innego, jak zaopatrzyć się we własny egzemplarz.


Masz 30 dni żeby schudnąć? Z tym Kalendarzem Shape na pewno dasz radę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!