Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...

przejdź do komentarzy
ewa chodakowska ewa chodakowska/KAPiF / iStock / BeBio

Niewiele osób może sobie na to pozwolić...

Ewa Chodakowska to chodząca motywacja. Trenerka stoi na straży wyglądu tysięcy Polek, a właściwie to nie tylko Polek, bo jej urokowi uległo również wiele pań mieszkających poza naszymi granicami. Trenować z Ewą można nie tylko przed telewizorem, ale również na zorganizowanych przez nią treningach, a także... w najbardziej urokliwych miejscach na całym świecie!

ZOBACZ: CHODAKOWSKA ODPOWIADA WELLMAN: OPONA NA BRZUCHU JEST OZNAKĄ OLEJU W GŁOWIE?

Trenerka już od kilku lat organizuje Tygodnie metamorfozy i razem ze swoimi podopiecznymi zwiedza a to Dominikanę, a to Mauritius... Za kilka dni rusza kolejna edycja metamorfozy, tym razem Ewa i jej fanki będą bawić się na Malediwach! Jeżeli macie ochotę na taki wyjazd to nic straconego. Są jeszcze wolne miejsca. Jedynym problemem może być cena...

- Babeczki.. zapytań o Tygodnie Metamorfozy nie ma końca.. Temat dość kontrowersyjny - bo cenowo nie najtańszy.. ale my wyszukujemy takie miejsca, żebyście je mogły zapamiętać miło na całe życie.. Hotele zawsze wybieramy 5 i 4 gwiazdkowe, tak żebyśmy miały zaplecze treningowe, basen, SPA... wyśmienitą kuchnie - BO NA TYGODNIACH CZĘSTO JECIE WIĘCEJ NIŻ NA CO DZIEŃ, a na codzień zapominacie o tym, ze ŻEBY SCHUDNĄĆ, TRZEBA JEŚĆ! - napisała Chodakowska na swoim Facebooku.

Koszt wycieczki na Malediwy? Około 40 tysięcy złotych! Musicie doliczyć jeszcze koszt przelotu, który może wahać się od 2 o 4 tysięcy. Usprawiedliwieniem dla ceny może być sam resort, a dokładniej - W Maledives. Znając ceny pobytów w hotelach W można rzec, że Ewa Chodakowska jest tam gratis... ;)

ZOBACZ: CHODAKOWSKA KOPIUJE LEWANDOWSKĄ? INTERNAUCI SĄ BEZLITOŚNI

Wybrałybyście się na taką wycieczkę?Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...

Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...

Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...

Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...

Marzy Ci się metamorfoza na Malediwach z Chodakowską? Cena może zwalić z nóg...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!