Marta Wierzbicka przyznała, ile zarabia na Instagramie

przejdź do komentarzy
marta wierzbicka marta wierzbicka/Instagram/KAPiF

Dużo czy mało?

Zarobki blogerów czy popularnych na Instagramie osób bardzo często wzbudzają ogromne kontrowersje. Dlaczego? A no m.in. dlatego, że "zwykłym" ludziom może wydawać się, że wrzucanie zdjęć do sieci jest zbyt prostym sposobem na zarabianie. Ciekawostką na temat pieniędzy podzieliła się właśnie Marta Wierzbicka. Jesteście zainteresowane?

ZOBACZ KONIECZNIE: MAKIJAŻOWA WPADKA W WYDANIU MARTY WIERZBICKIEJ

Młoda aktorka pojawiła się w najnowszym odcinku programu prowadzonego przez Karolinę Korwin-Piotrowską. Mowa oczywiście o Maglu towarzyskim. Fragment wywiadu, który nie będzie wyemitowany w telewizji, został opublikowany na facebookowym profilu programu. Nie zabrakło pytań o Instagram, a właściwie o pieniądze, które można z niego "wyciągnąć"...

- W zależności od firmy, różnie, 2 tysiące, 3 tysiące, do 5 tysięcy za post, Ale nie należę do osób, które nałogową muszą tam wrzucać posty i na tym zarabiać. Ja po prostu mam ten Instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię.... Ja w tym wszystkim jestem sobą i nie mam parcia, żeby zarabiać - wyznała.

Mało czy dużo?Uwaga! Tego nie będzie w tv!" Ja po prostu mam ten instagram... i czasami sobie na nim coś zarobię....Ja w tym wszystkim jestem sobą,"

Posted by Magiel towarzyski on 14 listopada 2015


#anotherdayatwork #trup #krakow @essencecleanse #lovemyjob #2dziennasokach 🙈🍁😁 #snapchatmtttttm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marta Wierzbicka (@mtttttm)Marta Wierzbicka przyznała, ile zarabia na Instagramie

Marta Wierzbicka przyznała, ile zarabia na Instagramie

Marta Wierzbicka przyznała, ile zarabia na Instagramie

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!