Marion Cotillard po raz kolejny w kampanii Diora

przejdź do komentarzy
marion cotillard marion cotillard/Dior

Jest już pierwsza fotografia.

Dom mody Christian Dior kontynuuje owocną współpracę z piękną aktorką Marion Cotillard. Gwiazdę po raz kolejny możemy oglądać jako twarz kampanii reklamującej torebki z linii Lady Dior.

W sieci już pojawiła się pierwsza fotografia pochodząca z najnowszej odsłony tej kampanii. Pozostałe ujęcia będzie można znaleźć w grudniowych wydaniach prestiżowych magazynów poświęconych modzie. We Francji i Wielkiej Brytanii zdjęcia pojawią się na kartach Vogue Nippon oraz Elle, natomiast w Stanach Zjednoczonych znajdą się one na łamach Vanity Fair.

Tematem przewodnim kampanii są odcienie szarości - Marion będzie można zobaczyć na zdjęciach spowitą w szarość niemal od stóp do głów - stylizacje dla aktorki zostały skomponowane z szarych ubrań i dodatków, wśród których na pierwszy plan wysuwa się oczywiście torebka Lady Gray. Szarość przeważać ma także w sceneriach, w jakich zobaczymy Cotillard na niedostępnych jeszcze zdjęciach.

Poprzednie części sagi Lady Dior rozgrywały się w wielkich, fascynujących metropoliach - Paryżu, Szanghaju i Nowym Jorku. Tym razem tło dla kampanii promocyjnej stanowi Londyn.


Zdjęcia wykonał jest znakomity duet fotografów - Mert Alas i Marcus Piggott. Uczesanie Marion Cotillard wyszło spod ręki Juliene d'Ys, makijaż natomiast wykonał Stephane Marais. Zestawy ubrań dla aktorki wybierał Joe McKenna.

Podobnie w przypadku poprzednich odsłon kampanii Lady Dior, również i tym razem zdjęciom towarzyszyć będzie film. Jego premiera będzie miała miejsce w Londynie pod koniec listopada i zbiegnie się z otwarciem nowego butiku domu mody Dior w tymże mieście.

Czekamy na całość, a tymczasem mamy przedsmak - poniżej zobaczyć możecie wspomniane pierwsze ujęcie. Jak Wam się podoba?Marion Cotillard w kampanii Lady Dior

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!