Marina nabija się z hejterów: To jest prywatny samolot, który kupił mi Wojtek!

przejdź do komentarzy
marina łuczenko marina łuczenko/KAPiF / Instagram (marina_official)

"Mam nadzieje, że mój sarkastyczny filmik jest dość jasny i czytelny w odbiorze..."

Marina Łuczenko to prawdziwa ulubienica mediów. Na łamach portali plotkarskich pojawia się średnio kilka razy dziennie. Wielka popularność wiąże się z dużym narażaniem się na hejt, ostatnio pojawiły się pogłoski o tym, że mąż Mariny, Wojtek Szczęsny, kupił jej... prywatny samolot!

ZOBACZ: MARINA POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU, TUŻ PO PRZEBUDZENIU

Marina razem z Sarą Boruc i jej córkami w ciągu ostatnich dni wypoczywała na greckiej wyspie Mykonos. Wczoraj ich wakacje dobiegły końca, Marina nie odpuściła sobie okazji do utarcia nosa hejterom...

- Chciałabym Wam pokazać mój prywatny samolot, ktòry kupił mi @wojciech.szczesny1 😩😂ma gest! Mam nadzieje, że mój sarkastyczny filmik jest dość jasny i czytelny w odbiorze... #NiechLiznąTrocheLuksusu #zwykliludzie #Sarkazm #PrivateJet #easyjet #luksusowapodròż #tanielinielotnicze #beka #bzdury #dystans #luksus - napisała na Instagramie.

Ale to nie wszystko...

- Wojtek kupił mi prywatny samolot, zapewne wszyscy niecierpliwicie się i chcecie zobaczyć, jak wygląda, zaraz wam zaprezentuję. Oto on kochani, tadam! Wprawdzie nie jest to private jet, ale jest to Easy Jet, też fajnie się prezentuje, a że nie lubię latać ze zwykłymi ludźmi, zabrałam w tę luksusową podróż Sarę z dzieciakami, niech lizną trochę luksusu, a co! - powiedziała na nagraniu.

ZOBACZ TEŻ: MARINA ŁUCZENKO- SZCZĘSNA W KOŃCU MA SWOJĄ GARDEROBĘ MARZEŃ

Uwielbiamy ją za dystans i pękami ze śmiechu!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!