Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny pochwalili się obrączkami

przejdź do komentarzy
marina łuczenko marina łuczenko/Instagram

Ile kosztowały?

Ślub Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego to od tygodnia najgorętszy temat w polskich mediach. Gdzie odbyło się przyjęcie, jak wyglądała Para Młoda, kto zaprojektował suknie ślubną i ile to wszystko kosztowało... Tematów do plotek nie brakuje! Przychodzimy do Was z najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na Instagramie Mariny. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: NIE ZGADNIECIE ILE KOSZTOWAŁA SUKNIA ŚLUBNA MARINY

Piosenkarka pochwaliła się obrączkami. Takie samo zdjęcie na swój profil dodał także Szczęsny. Młodzi swoją ślubną biżuterię wybrali w salonie Cartiera. Tej marki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, nie od dziś uwielbiają ją wszystkie gwiazdy, które są dla niej najlepszą reklamą.

Obrączki nie są takie same. Marina dopasowała swoją do pierścionka zaręczynowego (który został zakupiony u Tiffany'ego), postawiła na model wysadzany diamentami. Wojtek postawił na nieco skromniejszą wersję. Ile za nie zapłacili? Skromniejsza obrączka mogła kosztować od 780 do 830 funtów, natomiast ta druga... Tutaj ceny zaczynają się od 3000 funtów, a kończą się... o wiele wyżej.

ZOBACZ TEŻ: WOJCIECH SZCZĘSNY DZIELI SIĘ PIERWSZYMI WRAŻENIAMI PO ŚLUBIE

Jak Wam się podobają?Forever❤ #love #weddingrings #obrączki #cartier

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)The most beautiful day in our lives❤ I'm so proud to be your wife @wojciechszczesny1 #blessed Photo by @annaroussos

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)M&W #love #wedding #flowerletters

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko- Szczęsna (@marina_official)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!