Małgosia Bela w magazynie Pani

przejdź do komentarzy
małgosia bela małgosia bela/Pani

Opowiada, co według niej w życiu jest naprawdę ważne.

W najnowszym numerze magazynu Pani pojawiła się jedna z naszych najlepszych modelek robiących karierę za granicą - Małgosia Bela.

Modelka, która zaprezentowała się w delikatnym makijażu i dżinsowej koszuli udowodniła, że aby wyglądać pięknie, nie potrzebuje wymyślnych stylizacji i wyraźnego make-upu.

Ponadto, Małgosia opowiedziała o swoich priorytetach i wyznała, że nigdy nie chciałaby być niewolnikiem własnego wizerunku.

Gdybym pracowała w Polsce, popularność pewnie by mi pomogła, może wtedy reklamowane przeze mnie produkty sprzedawałyby się lepiej... Ale tutaj nie mieszkam i nie pracuję, więc nie muszę być znana i biegać z imprezy na imprezę. Popularność mnie nie pociąga, wręcz przeciwnie.

Uważam, że jeśli człowiek daje przyzwolenie, żeby sprzedać część siebie, staje się niewolnikiem własnego wizerunku. W którymś momencie zaczyna żyć tak, żeby do niego pasować. Z założenia jest w tym nieprawda
- wyjaśnia.


Nie chcę, by mówiło się o mnie tylko po to, żeby się mówiło. Teraz zagrałam dużą rolę, więc jest powód, żebym "wyszła" na światło dzienne - dodaje.

Rozmowę z Małgosią możecie przeczytać w papierowym wydaniu magazynu, lub TUTAJ.Poprzednie okładki Małgosi Beli:
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!