Małgorzacie Rozenek opadła szczęka, kiedy w Milionerach padło pytanie...

przejdź do komentarzy
małgorzata rozenek małgorzata rozenek/KAPiF/Instagram (www.instaram.com/m_rozenek)

... o nią i o jej męża!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej znanych par w polskim show biznesie. Często pojawiają się wokół nich kontrowersje, ostatnio było głośno o zdjęciach topless robionych przez ich dzieci, wczoraj o pokazywaniu piersi na Instagramie, a dzisiaj... Dzień bez "polskich Beckhamów" to dzień stracony!

ZOBACZ: MAŁGOSIA ROZENEK ODPOWIADA NA SILIKONOWY HEJT...

A właśnie, sprawa "polskich Beckhamów" znowu wróciła na języki. Wszystko za sprawą pytania w popularnym teleturnieju Milionerzy, w którym często pojawiają się pytania ze świata show biznesu.

W jednym z ostatnich odcinków jeden z uczestników musiał zmagać się z porównaniami pani Majdan. W programie Azja Express padło kultowe już stwierdzenie... Osoba grająca o pieniądze musiała wybrać prawidłową odpowiedź i zdecydować, czy Rozenek określiła siebie i swojego męża jako polskich Hiltonów, Bechkamów, Kardashianów czy Trumpów.

- #zdziwienie #było #niemałe #gdy #pytanie #w #milionerach #padło #o #nas #całe 😂🤣😄😃🙃 #odpowiedź D). #odrzuciliśmy #od #razu #ja #typowałam C. #radosław #że A). #telefon #do #przyjaciela #dopiero #pomógł #rozwiać #wątpliwości 😂😂😂 #że #niby #me #is @victoriabeckham ❓ - napisała obok zdjęcia Perfekcyjna Pani Domu.

ZOBACZ TEŻ: MAŁGORZATA ROZENEK POKAZUJE BIUST PRZED DZIEĆMI! INTERNAUCI W SZOKU

Spodziewałyście się tego?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj