Makijaże i fryzury gwiazd na Viva Comet 2011 (FOTO)

przejdź do komentarzy
viva comet viva comet/© KAPiF

Która błyszczała najbardziej?

Wczoraj na koncercie Viva Comet 2011 licznie stawiły się gwiazdy, gwiazdki i celebrytki. Wszystkie Panie z dumą prezentowały nie tylko swoje kreacje, ale również fryzury i makijaże. Przyjrzyjmy się z bliska ich stylizacjom.

W kwestii uczesania obyło się bez ekstrawagancji i niepotrzebnie udziwnionych fryzur. Nie licząc peruki Dody, w której artystka wystąpiła na scenie, dominowały lekkie fale, krótkie cięcia i gładkie kucyki.

Sprawa makijaży gości i gwiazd koncertu Viva Comet wygląda już nieco inaczej. Niektóre celebrytki ewidentnie postanowiły zamalować, a nie pomalować swoją twarz.

Wpadkę makijażową zaliczyła m.in. Maja Frykowska. Szminka w kolorze brązu i mocno podkreślone wyregulowane brwi nie dodały uroku Kasi Cerekwickiej, natomiast Edyta Herbuś ostrym makijażem dodała sobie przynajmniej dziesięć lat.

Młodo, świeżo i adekwatnie do sytuacji wyglądały Ewa Szabatin, Kasia Zielińska i młodziutka Ewa Farna. Na plus oceniamy również Mandarynę, która w krótkim ciepłym blondzie prezentuje się o niebo lepiej niż w platynowych, doczepianych pasmach.

Jak wy oceniacie fryzury i makijaże Viva Comet 2011?


Doda


Maja Frykowska


Mandaryna


Edyta Herbuś


Ewa Szabatin


Natalia Lesz


Ewa Farna


Iwona Węgrowska


Katarzyna Zielińska


Katarzyna Cerekwicka


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!