Makijaż według Vogue

przejdź do komentarzy
vogue make up vogue make up/Vogue Make-Up Cover

Jeszcze jedna pozycja do biblioteczki.

Pozycja nieśmiertelna. Książka Vogue Make-Up autorstwa Juliet Cohen, redaktorki brytyjskiego Vogue, została wydana w 2002 roku. W 2007 doczekała się wznowienia - wzbogacona o nowe zdjęcia i przykładowe produkty.

Książka cieszy się taką popularnością, że nabycie jej - nawet w internetowej księgarni - graniczy niemal z cudem. Wersja z 2007 roku nie będzie dostępna w sprzedaży jeszcze przez kilka miesięcy.

Na czym polega magia tej pozycji? Można przypuszczać, że samo słowo Vogue w tytule wystarcza. Ale przecież jest jeszcze zawartość.


A na tę składają się niezliczone przykłady najróżniejszych makijaży, jasno opisanych w kilku krokach. Do tego standard - techniki aplikacji kosmetyków, polecane specyfiki, triki makijażowe.

Książka posiada też dział poświęcony pielęgnacji cery i dłoni. Autorka podała również adresy swoich ulubionych sklepów i salonów kosmetycznych w Wielkiej Brytanii i USA.

Podsumowując: spośród wielu podobnych wydawnictw to jedno wyróżnia magiczne słówko na V. To miła lektura dla kobiet, które interesują się wizażem, ale nic odkrywczego do tematu nie wnosi.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!