Maja Bohosiewicz szczerze o ciąży: W drugiej nie macie już złudzeń (FOTO)

przejdź do komentarzy
maja bohosiewicz maja bohosiewicz/KAPiF / Instagram (majabohosiewicz)

"Podpisuje się dwoma rękami, brzuchem i nogą."

Baby boom trwa w najlepsze. Kolejne gwiazdy potwierdzają ciąże. Ostatnio cała Polska żyła ciążą Anny Lewandowskiej. To jednak nie jedyna gwiazdka, która spodziewała się dziecka. W drugiej ciąży jest również Maja Bohosiewicz, ta jednak nie "szpanuje" dużym brzuszkiem na prawo i lewo.

ZOBACZ: MAJA BOHOSIEWICZ ZAATAKOWANA W KOMENTARZACH. TYM RAZEM NIE WYTRZYMAŁA

Maja słynie z tego, że zawsze mówi to co myśli. Siostra Soni Bohosiewicz zawsze przedstawia wszystko takie, jakim jest i nie potrzebuje żadnych "upiększaczy". Podobnie jest w przypadku jej najnowszego wpisu na Instagramie, który poświęciła ciąży. Jeżeli myślicie, że wszystko jest ładnie i pięknie, Bohosiewicz uświadomi Was, że... nie do końca.

- Wiecie czym się różni pierwsza ciąża od drugiej? Tym, że w pierwszej wydaje wam się, że wszystkich to obchodzi i interesuje jak się czujecie, a w drugiej nie macie już złudzeń. Ludzie w kolejce w supermarkecie na wasz widok wbijają wzrok w ziemie i udają, że was nie widzą, a wy same wiecie, że stan błogosławiony choć męczący jest niczym wczasy w porównaniu do tego co was czeka jak Dziecie pojawi się na świecie. Prawdziwa satysfakcja pojawia się wraz z poświęceniem. Oh yeah. Podpisuje się dwoma rękami, brzuchem i nogą. ❤️ - napisała.

ZOBACZ TEŻ: MAJA BOHOSIEWICZ POTWIERDZA DRUGĄ CIĄŻĘ!


Wielki plus za szczerość!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!