Magdalena Różczka gościem ŠKODY na Fashion Week Poland

przejdź do komentarzy
skoda skoda/mat. prasowe

Zobaczcie, co o wydarzeniu mówi gwiazda!

Fashion Week Poland to największa impreza modowa o zasięgu międzynarodowym, organizowana w Polsce. Celem Fashion Week Poland jest promocja polskich projektantów w kraju i zagranicą oraz budowa trwałych relacji biznesowych między uczestnikami wydarzenia. Dwunasta edycja odbyła się w dniach 16-19 kwietnia 2015 roku w Łodzi, a marka ŠKODA była oficjalnym sponsorem wydarzenia.

Jedną z gwiazd na wydarzeniu była nowa ŠKODA Fabia. Świeża, dynamiczna i nowoczesna, której pierwsze linie projektu zdradzają, że jest to atrakcyjny samochód z typowymi dla marki genami, wyrazistym charakterem oraz młodzieńczą energią. Zachwycający design auta nawiązuje do nowoczesnych trendów w modzie, dzięki czemu Fabia była na Fashion Week doskonałym uzupełnieniem atrakcji.

Podczas tegorocznego Fashion Week, gościem marki ŠKODA była Magdalena Różczka.

Pierwszy raz byłam gościem Fashion Week Poland i bardzo dobrze się bawiłam. Moje oko cieszyły ciekawe kolekcje projektantów i kto wie, może w mojej szafie znajdzie się coś nowego na wiosnę. To był inspirująco spędzony czas, bo oprócz ciekawych osobowości, mody i niepowtarzalnej atmosfery wydarzenia, mogłam na żywo zobaczyć nową ŠKODĘ Fabia i przekonać się, że to świetne, designerskie i bardzo wygodne auto miejskie.


Stoisko marki cieszyło się dużym zainteresowaniem. W specjalnie przygotowanej strefie rozrywki, czekał konkurs i atrakcyjne nagrody do wygrania.

Magdalena Różczka gościem ŠKODY na Fashion Week Poland

Magdalena Różczka gościem ŠKODY na Fashion Week PolandPolecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!